Lednice na Moravě, 608374535, phejl@lednice.org, lázně, léčivé prameny, jodobromová voda, bazén, procedury, masáže, koupele, zábaly, restaurace, bar
Lednice na Moravě, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, lázně, ubytování, penziony, hotely, vinné sklepy, restaurace, město, obec, památky, region, cestování, turistika, zájezdy, pobyty, výlety, návštěvy, procházky, lednice.org

Lednice na Moravě
Česky: Lázně
English: Spa
Francais: Spa
Deutsch: Kurort

Úvodní obrázek - Prezentační bloky - kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny
Fotografie - Mapa

Úvodní obrázek

Lednice - Lazne

Prezentační bloky

ubytování - budova Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla, nový objekt, krásný interiér, 38 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, dřevěné sochy, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén pro lázeňské hosty zdarma, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábalyhttp://www.lednice.org.), Internet k dispozici, nedaleko je zámecký areál (zámek Lednice, zahrada, park), salety (architektonické skvosty v krajině), kopce, Pálava (Pálavské vrchy, Pavlovské vrchy) lužní lesy, rybníky (Zámecký, Mlýnský, Nesythttp://www.lednice.org.), řeka Dyje, potoky, atrakce (jeskyně Grotta, akvárium Malawi, výstava Tajemná Indonézie, show dravcůhttp://www.lednice.org.), léčebné a relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, léčení a restaurace. Tel.: 519304811, 724730804, e-mail: recepce@lednicelazne.cz.
Restaurace Lázně Lednice Restaurace Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla, nový objekt, krásný interiér, 38 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, snídaně, obědy a večeře pro hosty i externí návštěvníky, kvalitní strava, nízké ceny, dřevěné sochy, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén pro lázeňské hosty zdarma, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábalyhttp://www.lednice.org.), Internet k dispozici, nedaleko je zámecký areál (zámek Lednice, zahrada, park), salety (architektonické skvosty v krajině), lužní lesy, rybníky (Zámecký, Mlýnský, Apollohttp://www.lednice.org.), potoky, atrakce (akvárium Malawi, výstava Tajemná Indonézie, show dravcůhttp://www.lednice.org.), léčebné a relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, ubytování a léčení. Tel.: 519304811, 724730804, e-mail: recepce@lednicelazne.cz.
Lázně Lednice Lázně Lednice (bazén, léčení, procedury, ozdravné a relaxační pobyty) - Lázeňský dům Perla, 38 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, dřevěné sochy, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábalyhttp://www.lednice.org.), Internet k dispozici, pobyty hrazené pojišťovnou, relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, ubytování a restaurace. Tel.: 519304811, 724730804, e-mail: recepce@lednicelazne.cz.

kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny

 
Lázně Lednice - kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby, ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Dvojlůžkový pokoj 34 x 2 = 68 lůžek.
Apartmán 2 x (2+2) = 8 lůžek (2 ložnice, společná koupelna a WC).
Celkem 38 pokojů, 76 lůžek.
Restaurace (školící místnost): 40-60 osob.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Ubytování:
Hosté s procedurami - dvojlůžkový pokoj: 1780 Kč/osoba.
Hosté s procedurami - jedna osoba na dvojlůžkovém pokoji: 1150 Kč/osoba.
Hosté bez procedur - dvojlůžkový pokoj: 2400 Kč/osoba.
Hosté bez proceduri - jedna osoba na dvojlůžkovém pokoji: 1490 Kč/osoba.
Děti 3-12 let na lůžku: 600 Kč.
Děti do 3 let beze služeb: zdarma.
Postýlka: 50 Kč.
Ceny jsou včetně DPH.
Turistický poplatek: 19 Kč/osoba/den.
Snídaně: 110 Kč/osoba, je zahrnuta v ceně ubytování.
Oběd: 150 Kč/osoba.
Večeře: 150 Kč/osoba.
Lázeňští hosté si vybírají stravování ze třech menu den předem.
Vaří i pro externí návštěvníky, kteří nejsou v lázních ubytováni.
Ceník pro samoplátce.

Fotografie

Mapa

© Petr Hejl