Lednice na Moravě, 608374535, phejl@lednice.org, penziony, ubytování, ubytovny, kempy, hostely, priváty, ubytování v soukromí, chalupy, chaty
Lednice na Moravě, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, lázně, ubytování, penziony, hotely, vinné sklepy, restaurace, město, obec, památky, region, cestování, turistika, zájezdy, pobyty, výlety, návštěvy, procházky

Lednice na Moravě
Ubytování
Penziony

Penziony, hostely - Ubytovny, priváty, ubytování v soukromí - Koleje - Chaty, chalupy - Kempy

Penziony, hostely

Penzion Onyx Penzion Onyx - zde najdete program našeho penzionu - tady jsou vína, která vám podá náš sommelier; komfortní all-in-one penzion, tři restaurace (jedna v penzionu, dvě v centru), vinná galerie (čtyři vinné sklepy přímo pod penzionem + vinotéka), terasa - venkovní posezení, ubytování hotelového typu (televize, koupelna, WC na každém pokoji), pokoje periodicky rekonstruujeme (nyní tu část, kterou vidíte na fotce, do jara bude hotová), hezké a klidné prostředí, moravské speciality, hostiny, pečené sele, barbeque, zabíjačka, zvěřinové hody, moravská vína, degustace vín, harmonikář, cimbálová hudba, zpěv, tanec, o půlnoci či později příjemně ovíněni a prozpíváni odejdete z vinného sklepa či terasy přímo do Vaší postýlky, tour operátor, individuální turistika, společenské akce, firemní akce, catering, vinné stezky. Přístup: silnice z Lednice směr Bulhary, 800 m od centra Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto 1, foto 2, penzion a restaurace v penzionu - mapa, Restaurace Onyx, Café Onyx, Restaurace V penzionu, galerie vín, terasa, ubytovna a restaurace a café Onyx - mapa. Tel.: 519340068, 608600553, e-mail: recepce@onyxlednice.cz.
Penzion a vinný sklep Jordán - penzion Rodinný penzion a vinný sklep Jordán - tradiční penzion rodiny Jordánů, příjemné ubytování blízko zámeckého areálu, kapacita 59 lůžek a 11 přistýlek, pokoje s balkonem, apartmány, celý ponzion včetně vinného skleps je klimatizován, sociální zařízení a TV na pokoji, jídelna, snídaně, 2 restaurace a kavárna 30 metrů od penzionu, zahrada, grilování, rodinný vinný sklep, sudová vína z vlastního vinohradu, burčák, ochutnávky s výkladem, půjčovna a úschovna kol, odborné rady pro rybáře, parkování ve dvoře, WiFi, celoroční provoz, firemní akce, semináře, rodinné oslavy, rauty, catering. Přístup: z radničního parkoviště rovně a doleva, z velkého parkoviště nahoru a doprava. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, galerie, 3D prohlídka, foto, mapa a vinný sklep. Tel.: 519340285, 539050753, e-mail: info@pensionjordan.cz.
Penzion Večerka Penzion Večerka - Hledáte stylové ubytování nebo klidnou dovolenou se vstupem přímo do lednického parku? Tak vítejte na stránkách rodinného penzionu Večerka v Lednici na Moravě, krásné obci v srdci Lednicko-valtického areálu. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na zahradě). Lze se rovněž u nás výhodně ubytovat a z penzionu navštěvovat nedaleké jodobromové lázně (procházkou 5 minut). Připravili jsme pro Vás 6 pokojů - 19 lůžek 1 přistýlku. Kromě pokoje č.4 a č.5 mají pokoje vlastní sociální zařízení, všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a TV, WiFi internet je dostupný v celém penzionu. K dispozici je společná kuchyňka s kuchyňským vybavením (lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba), uschování kol v kolárně, parkování v areálu penzionu, posezení na zahradě i na terase. Během pobytu můžete obdivovat památky a přírodu Lednicko-valtického areálu. Přístup: z centra Lednice po ulici směrem na Břeclav, u fotbalového hřiště zahněte doprava, poté cca 100 m; po silnici od Břeclavi, po příjezdu do Lednice u fotbalového hřiště zahněte doleva, poté cca 100 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 774580988, 725850800, e-mail: info@penzion-vecerka.cz.
Penzion Jarka Penzion Jarka - samostatně stojící domek, kapacita 6 osob (4 lůžka a 2 přistýlky), obývací pokoj s televizí, dvě ložnice, kuchyňka s vybavením (lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), z obývacího pokoje se vychází na terasu, která je součástí zahrady, auto se parkuje v zahradě u domku, restaurace je cca 100 m, ubytování je vhodné pro rodinu s dětmi. Naše hodnocení ne serveru TRIVAGO je FANTASTICKÉ - 9.4 Z 10 možných, 52 hodnotitelů! Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí směrem na Mikulov, 1 km. Další prezentace: booking.com, ubytovani.cz. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa. Tel.: 723776166, e-mail: tureckova.j@centrum.cz.
Penzion U Bohuša Penzion U Bohuša - Vítejte v našem penzionu, který je situován v klidné části Lednice, nedaleko centra, zámeckého parku a lázní. Ubytování ve dvoj- a třílůžkových pokojích a apartmánu. Na pokoji: klimatizace, lednička, televize, trezor, vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC). V areálu WiFi Internet. Parkování na uzavřeném parkovišti (kamerový systém). Rodinná rekreace, oslavy a výročí, firemní setkání a semináře, degustační večery ve vinném sklípku s rautem (možnost cimbálové muziky), jízdy na koni, masáže v našich prostorách, polopenze, teplé i studené nápoje po celý den. Přístup: Z náměstí směrem na Břeclav, u školy doprava. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 605350305, e-mail: alena@penzion-u-bohusa.cz.
Penzion Myslivna - restaurace Penzion Myslivna - zajímavý penzion v klidné části Lednice s mnoha možnostmi zábavy, kapacita 38 lůžek plus přistýlky, 2-4 lůžkové pokoje a apartmány, stylová lovecká restaurace s krbem (50 míst), pivnice (50 míst), letní zahrádka s terasou (60 míst), snídaně, obědy, večeře, denní menu, Vaše pochoutky připravují mistři kuchaři v moderně zařízeném kuchyňském bloku, vynikající kuchyně se stálou nabídkou jídel připravovaných ze zvěřiny, hostiny pod širým nebem (pečené sele, grilované pochoutky ze zvěřiny, víno, pivo, v únoru zvěřinové speciality, Silvestr - 2 kapely, ohňostroj), nabídka vín z místních vinic, možnost zakoupení vybraných vzorků vín, v sezóně poslechové a taneční večery s živou hudbou (hudební skupiny, country kapely), sportovní vyžití pro celou rodinu, kulečník, dvoudráhová kuželna, podzemní střelnice 25 m se 6 stavy, půjčování zbraní, prodej střeliva a doplňků, střelnici mohou využívat i hosté nevlastnící zbrojní průkaz. Přístup: z centra Lednice po ulici směrem na Břeclav, v parku odbočte doprava, 500 m; od Břeclavi po příjezdu do Lednice odbočte první ulicí doleva a u areálu Tranzy (bývalá Fruta) zabočte doprava k nádraží, 200 m; od Valtic zabočte po příjezdu do Lednice první ulicí doprava, 300 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa. Tel.: 519340220, 604564111, e-mail: penzion@myslivna-lednice.eu.
Ubytování U parku Ubytování U parku - Lednice, příjemné ubytování naproti vchodu do zámeckého areálu, dvoulůžkové pokoje s přistýlkami, apartmány, všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí, parkování před objektem zdarma, posezení na zahradě, možnost grilování, vinný sklípek, nabídka místních kvalitních vín, stolní tenis, šipky, půjčovna jízdních kol pro hosty, možnost úschovy jízdních kol, ubytování se psy po domluvě, možnost pronájmu celého domu, celoroční provoz, Lednicko-Valtického areál, památka UNESCO, jedno z nejatraktivnějších a nejnavštěvovanějších míst v ČR, okolí Lednice je ideálním místem i pro pěší turistiku i cykloturistiku, dostupná je řada památek (zámek Lednice, Minaret, Obelisk, Janohrad, Apollonův chrám, Tři Grácie a další), turistické trasy i cyklostezky vedou směrem na Valtice (Hraniční zámeček, zámek Valtice, kostel Nanebevzetí Panny Marie, vinohrady, vinné sklepy), k Břeclavi (rybník Apollo, koupaliště v Břeclavi, zámeček Pohansko) nebo k Mikulovu (koupaliště Mikulov, Pálava, jezera Nové mlýny), v roce 2007 se Lednice stala také lázeňským městem, byly zde otevřeny krásné lázně, využívající účinku unikátní jodobromové vody. Přístup: u ulice (silnice) na Podivín, naproti postrannímu vchodu do zámeckého areálu, na velkým parkovištěm a Hotel Galantem. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 737278394, e-mail: ubytovaniuparku@seznam.cz.
Apartmán Michlovská Apartmán Michlovská - apartmán v srdci Lednice na okraji zámeckého areálu, 2 třílůžkové pokoje, vhodné pro rodiny, WC, koupelna, samostatný vchod, parkování ve dvoře. Přístup: spojovací ulice mezi Zámeckým náměstím a náměstím Malinovského. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapy. Tel.: 775326388, e-mail: michlovsky@seznam.cz.
Penzion Zora - budova Penzion Zora - ...chceme, abyste se tu cítili jako doma..., připravili jsme pro Vás 6 pokojů - 21 osob + 1 přistýlku, snídaně v ceně ubytování, kuchyňka, zahrada s hřitěm pro děti, vinný sklípek, krytý bazének (v létě), Wi-Fi Internet v celém objektu, parkování, individuální péče o hosty, klidná část Lednice, lázně Lednice 300 m od penzionu, řada památek (zámky Lednice, Valtice a Mikulov, salety – architektonické skvosty uprostřed krajiny - Minaret, Janohrad, Hraniční zámeček...), krásná příroda (zahrada a park zámku Lednice, lužní lesy, rybníky, Pálava...), atrakce (jeskyně, skleník, koně, kočáry, lodičky...). Přístup: z centra Lednice po ulici směrem na Břeclav, u fotbalového hřiště zahněte doprava, poté cca 100 m; po silnici od Břeclavi, po příjezdu do Lednice u fotbalového hřiště zahněte doleva, poté cca 100 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklípek. Tel.: 775063143, e-mail: penzionzora@seznam.cz.
Penzion Černý jezdec - dvůr Penzion Černý jezdec - zajímavý penzion v centru Lednice, náš penzion byl nazván na památku dávno zapomenutého místního strašidla, při půlnoční procházce se Vám může stát, že zaslechnete dusot kopyt, aby se vzápětí objevil černý jezdec na černém třínohém koni, který objede náves a zmizí v jednom z rybníků, nabízíme Vám pohodlné, klidné ubytování přímo v centru obce Lednice nedaleko zámeckého parku, ubytujeme Vás v prostorných, originálně řešených pokojích v selském stylu, kde na Vás dýchne nostalgie dávno minulých časů, nemusíte utrácet v restauracích, sami si uvaříte, kdy chcete to, na co máte chuť, blízké i vzdálenější okolí nabízí nejrůznější možnosti strávení Vašeho času, a pokud počasí nebude přát výletům nebo budete-li večer znaveni, můžete načerpat nové síly z dobrého moku v našem vinném sklípku, nejsme nejlevnější, ani nejdražší, ale za rozumné ceny nabízíme příjemné ubytování pro páry i rodiny s dětmi, jsme přesvědčeni, že se k nám budete rádi vracet. Přístup: z náměstí ulicí na Mikulov, 50 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 728633864, e-mail: info@cerny-jezdec.cz.
Penzion Lednice - budova Penzion Lednice - příjemné ubytování za rozumnou cenu, kapacita 27 lůžek, 10 dvojlůžkových, 1 třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj, pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, společná vybavená kuchyňka (lednice, sporák, rychlovarná konvice…), společenská místnost s TV, parkování aut ve dvoře, úschova kol, posezení na zahradě. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Mikulov, 600 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519340986, 733531875, e-mail: tic@lednice.cz.
Penzion Včelařský dvůr - emblém Penzion, restaurace a vinný sklípek Včelařský dvůr - Jsou svým dispozičním řešením připraveny poskytovat služby jak pro týdenní rekreační pobyty, akce prodloužených víkendů nebo podnikové akce rozsahu 30 až 56 osob. Penzion nabízí k ubytování 20 dvoulůžkových pokojů, vícelůžkové pokoje a apartmány s kuchyňským koutem pro drobné občerstvení. Celková kapacita penzionu je 56 lůžek. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet, vybrané pokoje pak i televizi. V hlavním objektu se nachází společenská místnost, ve které se podávají snídaně a pak funguje jako společenská místnost nebo salonek pro akce. Recepce hotelu je k dispozici celý den s tím, že zajišťuje kromě ubytovacích služeb i drobný prodej. Stravování, tj. obědy a večeře se podávají v restauraci, která je součástí areálu a v letní dny na zahrádce. Dále mají hosté k dispozici bowlingovou hernu a noční bar. V areálu je vinný sklípek s vinotékou, kde mohou hosté ochutnat také medovinu místní produkce. Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru u penzionu, v době zimních měsíců je k dispozici garážové stání. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Mikulov, po 700 m na křižovatce ve tvaru Y rovně směrem na Bulhary, po 50 m se napravo nachází Penzion Včelařský dvůr. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, vinný sklep. Tel.: 725835763, e-mail: info@vcelarskydvur.cz.
Penzion U Dyje Penzion U Dyje - zahradní penzion v klidné části Lednice, v údolí kousek od řeky Dyje, kapacita 10 lůžek, dva třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový pokoj, WC, sprcha, kuchyňka, snídaně po dohodě, grilování, bazén, parkování, úschova kol. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Mikulov, po 700 m na křižovatce ve tvaru Y rovně směrem na Bulhary, po 50 m odbočte doprava dolů. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519340936, 721612641, e-mail: penzionudyje@email.cz.
Penzion a vinný sklípek Pohádka - budova Penzion a vinný sklípek Pohádka - pohádkový penzion v klidné části Lednice, v těsné blízkosti zámeckého areálu a nově otevřených jodo-bromových lázní, kousek od romantických lužních lesů, ve vzdálenosti 100 metrů od penzionu vedou páteřní trasy cyklostezek, kapacita 16 lůžek a 10 přistýlek, dvou- a třílůžkové pokoje a apartmány, sociální zařízení na pokoji, balkony, kompletně zařízená kuchyňka, parkoviště, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal a míčové hry, pískoviště pro děti, bazén, venkovní posezení na terase, grilování, ochutnávky vín ve sklípku, zapůjčení a úschova jízdních kol, procházky, cykloturistika a výlety do Lednicko-valtického areálu, nabízíme Vám možnost aktivního i odpočinkového pobytu v krásném Lednicko-valtickém areálu, služby, které uspokojí každého hosta, jako rodinný penzion nabízíme především individuální přístup ke každému z Vás, Jiří a Danuše Silnicovi. Přístup: ulička Slovácká; z centra okolo zámeckého areálu, na křižovatce (u zahradnictví) pokračujte rovně do slepé uličky; od Břeclavi po příjezdu do Lednice za lázněmi odbočte doprava, na křižovatce (u zahradnictví) odbočte doprava do slepé uličky. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 732321595, e-mail: penzion.pohadka@seznam.cz.
Penzion Korábovi Penzion Korábovi - ubytování v rodinném domku, kapacita 6 apartmánů, v pokojích TV, v každém pokoji možnost připojení na Internet, vybavená kuchyň (lednice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnka, varná konvice, nádobí), koupelna (sprchový kout, vana, WC), možnost parkování u objektu, úschova jízdních kol, venkovní posezení s grilováním, bazén, vinný sklípek. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, a mapa. Tel.: 773750935, e-mail: stepanka-korabova@seznam.cz.
Ubytování Na knihovně Ubytování Na knihovně - centrum Lednice, ubytování v podkrovním bytě pro 14 osob (4 pokoje), společenská místnost s krbem, TV, WIFI, kompletně zařízená kuchyně, společná koupelna a WC, terasa k posezení, uzamykatelná garáž pro jízdní kola i motocykly. Přístup: z velkého parkoviště jděte ulicí nebo cestou na Zámecké náměstí, v pravém horním rohu Zámeckého náměstí odbočte doprava, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace a pizzerie. Tel.: 608018171, 518321025, e-mail: 770826@seznam.cz.
Penzion Hippoclub Lednice Penzion Hippoclub Lednice - stylový penzion, restaurace v selském stylu, moravská jídla a pití, klidné přírodní prostředí, vhodné také pro rodiny s dětmi, venkovní pohoštění, táboráky, grilování, oslavy, svatby, firemní a školní akce, ochutnávky vín, country večery, cimbálová muzika, jízda v kočáře a na koni, půčovna kol, vinný sklep, ochutnávky vín, agroturistika, cykloturistika, hippoturistika, firemní a školní výlety, svatby (kompletní služby, domácí přístup personálu včetně zvyků a tradic, svatební hostina, zákusky, koláče, dorty, svatební kočár, svatební apartmán, ubytování pro hosty), relaxace, jezdecké potřeby, suvenýry. Přístup: silnice z Lednice na Podivín, 300 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto - penzion a restaurace, foto - koně, kočáry, svatby a akce, foto - selská olympiáda, mapa, restaurace, vinný sklep, koně, kočáry, trasy a selská olympiáda. Tel.: 519340477, 736625745, e-mail: hippoclub@penzion.com.
Penzion a restaurace u Fábů Penzion a restaurace u Fábů - vítá vás nové turistické zařízení v Lednici, při příjezdu od Podivína; ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, internetovým připojením, výhledem do zámeckého parku a na zámek, celková kapacita penzionu je 23 lůžek; restaurace má kapacitu 56 míst + cca 50 míst na venkovní terase; možnost pořádání společenských akcí, svateb, jubileí, firemních večírků, školení apod., k dispozici je konferenční místnost (12 míst) s projektorem; vlastní parkoviště, střežené kamerovým systémem, možnost návštěvy vinného sklípku v Lednici i po okolí; zámek, park a další atrakce jsou v bezprostřední blízkosti. Přístup: Z náměstí nebo z parkoviště směrem na Podivín. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace. Tel.: 519324884 , 608345525, e-mail: info@lednickypenzion.cz.
Rodinný penzion Klammertová Rodinný penzion Klammertová - ubytování pro rodiny, partnery, přátele i jednotlivce, naproti zámeckého areálu, dvojlůžkový pokoj, trojlůžkový pokoj a apartmán, kapacita 12 lůžek a 2 přistýlky, TV na pokoji, WiFi Internet, podáváme snídaně, kompletně vybavená kuchyňka, úschova kol, parkování v objektu. Přístup: spojovací ulice mezi Zámeckým náměstím a náměstím Malinovského. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519340273, 607789682, e-mail: klammert@hp6.cz, ubytovani.klammertova@seznam.cz.
Penzion Farma Lednice Penzion Farma Lednice - Ubytování v centru Lednicko-valtického areálu. Pokoje jsou moderně zařízeny, s LCD televizorem a WiFi připojením. 2-5ti lůžkové pokoje plus 3 apartmány. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení. K dispozici kuchyňky a společenská místnost. Restaurace je hned naproti. Parkování pro klienty před penzionem, k dispozici kolárna. Posezení na letní terase s grilem a ve vinném sklípku. Zapůjčení jízdních kol a holí pro nordic walking, zahradní vířivka. Pro děti hřiště s dětskými prvky. Penzion je ideální pro rodinnou dovolenou. V penzionu lze pořádat firemní akce, oslavy všeho druhu, ochutnávky vína apod. Přístup: silnice z Lednice směr Bulhary, 800 m od centra Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklípek. Tel.: 737085197, e-mail: info@farma-lednice.cz.
Ubytování a vinný sklep Perla Moravy Ubytování a vinný sklep Perla Moravy - Zveme Vás k příjemnému ubytování přímo nad vinným sklepem, který je Vám po dobu pobytu k dispozici. Krásný vinný sklep pro jednotlivce, rodiny, přátele, skupiny, firemní a společenské akce. Nabízíme uspořádání V. I. P. rautů pro firmy, soukromé večírky a oslavy. Otevřeno během celého roku. Hlavní sklep s masivním stolem na rauty měří na délku 25 m a nabízí tak dostatek prostoru pro Vaši zábavu a hosty. Společenské prostory s krbem nabízejí příjemné posezení u dvou velkých stolů se stylovou výzdobou a místem pro muziku. Pokud počasí dovolí je zde i venkovní terasa. K degustaci podáváme vybraná vína z Valtic a Jižní Moravy, degustace provádí např mistr Libor Nazarčuk, trojnádobný šampion Čeké republiky v sommelierství. Na degustačním stole objevíte francouzské sýry té nejlepší kvality, čerstvé hrozny, olivy, sušené švestky, kachní, husí či zvěřinové paštiky. Jak bývá u nás na Moravě zvykem, podáváme domácí uzené, klobásy, tlačenku, kachní játra v sádle, škvarky, jitrnice a jelita. V objektu je WiFi Internet. Přístup: Valtice - Josefská ulice, pěšky z centra Valtic doprava a nahoru; autem po hlavní silnice Valtice - Břeclav, pokud jedete z Valtic, odbočte nahoře doprava dolů, pokud jedete od Břeclavi, odbočte po vjezdu do Valtic doleva dolů. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklep. Tel.: 602330899, e-mail: lopaska@seznam.cz.
Penzion Irena Penzion Irena - rodinný penzion v klidném prostředí, 14 lůžek, celoroční ubytování ve městě Valtice ve vinařské oblasti jižní Moravy, vhodné ubytování pro rodiny s dětmi, pro jednotlivce, seniory i skupiny, penzion je částečně klimatizován, součástí všech pokojů je sociální zařízení a TV, jeden pokoj s bezbariérovým přístupem, v ceně ubytování je zahrnuta snídaně, venkovní posezení, travnatý dětský koutek s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm, uzavřené parkoviště, úschovna kol, možnost zapůjčení kol (i dětských) a příslušenství (přílby, dětské sedačky), možnost opékání - zapůjčení grilu, zajištění posezení ve vinném sklepě ve Valticích i v sousedním Rakousku, snadná dostupnost k zámku, muzeu, kostelu, restauracím, poště, tenisovým kurtům...; v samém srdci Evropy, v nejteplejší části ČR můžete objevit jedinečnou oblast přírodních krás, pohádkových zámků i starobylých hradů, skvělého vína a pohostinných lidí, zvanou po právu Zahrada Evropy; Valtický zámek je honosné sídlo Lichtenštejnů, proslulý svou krásou, majestátem i uměním, konají se zde Valtické vinné trhy, reprezentativní přehlídka toho nejlepšího vína. Přístup: Valtice, Kopečná ulice, z náměstí směrem na jih, cca 100 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519353125, 603115497, e-mail: irena.penzion@volny.cz.
Penzion Archivní sklepy Valtice Penzion Archivní sklepy Valtice - Vinný areál - penzion, vinný sklep a vinařství - ubytování pro 17 osob, kuchyňka s jídelnou. Náš areál je přizpůsoben pro pobyt jednotlivců i větších skupin. Spletité chodby našich archívních sklepů dýchají historií, jež sahá až do 13. století, mají nepopiratelný genius loci, celkový estetický dojem a vjemové zážitky jsou nezapomenutelné. Na čas zapomenete, že existuje i nějaký svět tam nad vámi... O produkci vín se stará již třetí generace vinařů. V současné době se zaměřujeme na zpracování hroznů z vlastních, nově vysazených vinohradů. Pomocí selekce již ve vinohradě dosahujeme vysokou kvalitu zpracovaných hroznů. Víno zraje 2 roky, poté je poté lahvováno a pomalu dozrává do nejvyšší kvality. Připravíme pro vás exkluzívní posezení u vína s ochutnávkou kvalitních domácích produktů - paštiky, klobásy a různé uzeniny z vlastní udírny, sýry, saláty, ovoce a hrozny, umíme splnit i vaše speciální přání. K dispozici je venkovní posezení s grilem. Přístup: z náměstí směrem k Reisně, odbočit napravo. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep a vinařství. Tel.: 606154464, e-mail: jitkamachalkova@seznam.cz.
Penzion U Vlků Penzion U Vlků - hezký penzion, 150 m od historického centra města Valtice, kapacita penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s velkou vyjížděcí přistýlkou, pokoje jsou vkusně zařízeny, na každém pokoji je TV, radio, sociální zařízení, lednička a připojení na Internet, parkoviště, letní zahrádka s možností grilování, ping-pong, restaurace s barem, dobré pivo (mimo jiné jihočeský Platan), občerstvením (klobásy, nakládaný hermelín apod.), velkoplošná obrazovka, známé restaurace s velkým výběrem jídel (Valtická rychta, Amalia) jsou 100-200 m od penzionu, v objektu sázková kancelář Tipsport, v dosahu 150 m je zámek Valtice, 2 tenisové kurty, petanque, dětské hřiště, kadeřnictví, kosmetika, masáže a další, 200 m od penzionu začíná ulice Josefská s četnými klasickými vinnými sklípky, penzion se nachází v centru Lednicko-valtického areálu, zdejší krajina, plná architektonických skvostů, zámků a loveckých zámečků, romantických zákoutí, parků a rybníků, láká turisty k cyklistice i pěším procházkám, příslovečná moravská pohostinnost a srdečnost, barvitý folklór, kouzlo vinných sklípků a dobré vínko dokreslují jedinečnost tohoto kraje. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, po 100 m odbočte doprava, dále cca 50 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a hospůdka. Tel.: 519352193, 606760701, e-mail: info@penzionuvlku.cz.
Villa Daniela - Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Villa Daniela - Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep, který svou malebností vyniká nad ostatními, sklepní služby zahrnují posezení ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 774111776, 776245851, e-mail: recepce@villadaniela.cz.
Penzion ADDO Penzion ADDO - Srdečně Vás zveme do penzionu, který je v provozu od léta 2010. Nacházíme se na mimořádně klidném místě nedaleko centra Valtic, zámku i náměstí. Kvalitní ubytování v hotelových pokojích i apartmánech. 10 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány, kapacita 32 lůžek plus přistýlky. Celý pečlivě udržovaný areál poskytuje hostům pocit soukromí a spojitosti s okolní přírodou. V penzionu vládne rodinná atmosféra a důraz na individuální přístup k hostům. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti nebo v garáži. Klidné prostředí je ideální pro rodiny s dětmi, vhodné místo pro rodinnou dovolenou nebo aktivní odpočinek. Jsou zde školící prostory s veškerým vybavením pro vzdělávací akce, školení a firemní aktivity. K dispozici je venkovní areál s posezením a možností grilování. Přístup: pěšky - z náměstí nahoru k zámku, dále ulicí Polní nebo Pod zámkem; autem - z ulice Břeclavská ulicí Lázeňskou a Pod zámkem. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 734311484, 734311485, e-mail: drimalova@addo.cz.
Penzion Prinz Penzion Prinz - vítejte v rodinném penzionu PRINZ***, kterému byl udělen titul "Penzion roku 2010 ČR", poskytujeme kvalitní a příjemné ubytování ve Valticích, centru Lednicko-valtického areálu, budovaného po 8 století šlechtickou rodinou Lichtensteinů, zdejší krajina plná zámků, hradů a salet (drobných architektonických skvostů), tichých zákoutí, řek, potoků a rybníků láká turisty k pěší i cyklistické turistice, výjimečnost regionu dotváří moravská upřímnost, dobré vínko v rázovitých vinných sklípcích a barvitá cimbálová hudba, naším přáním je Vaše spokojenost a příjemně strávený pobyt v našem penzionu, hezký pobyt Vám přejí rodina Buriánková a Celá, v našem penzionu najdete vysokou úroveň ubytování a kvalitní služby, 9 komfortně vybavených pokojů, 4 apartmány, klimatizace, přípojka na Internet, školící centrum pro 25 osob - nejmodernější technika, bohatá anglická snídaně a švédský bufet ve stylové jídelně nebo na terase, uzavřené parkování (kamerový systém), úschova jízdních kol, vinný sklípek, degustace moravských nebo rakouských vín, prodejna Retro, vinotéka, zámek Valtice 200 m od našeho penzionu. Přístup: centrum Valtice, rohový dům na spojovací ulici mezi Břeclavskou ulicí a náměstím Svobody. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklípek. Tel.: 519352870, 602155803, e-mail: prinz@penzion-valtice.cz.
Penzion Pod Zámkem Penzion Pod Zámkem - vítáme Vás ve valtickém podzámčí, naše restaurace se zahrádkou Vás vyzývá k příjemnému posezení u dobrého jídla i skvělého valtického vínka, pokud máte zájem u nás zůstat déle nabízíme ubytování v pěti pokojích vybavených sprchou a sociálním zařízením, z restaurace i pokojů je krásný výhled na zámek a kostel, kousek od našeho penzionu je zámecký park, který můžete využít k procházkám a odpočinku, na zámku se nachází Salon vín České republiky, Zámecký sklep a Hradební vinný sklep, ve městě jsou další četné vinné sklepy a sklípky. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody bránou na zámek, pod zámeckými schody nalevo. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace. Tel.: 605706117, e-mail: josefah@seznam.cz.
Ubytování V aleji Ubytování V aleji - Ubytování s velmi pěknými pokoji je situováno v klidném prostředí historické aleje založené Liechtensteiny. Je to jedna z nejdelších přímých alejí, spojující Valtice s Lednicí. Alej je součástí uměle vytvořené krajiny pod patronátem Unesco. Rádi Vám nabízíme: kapacitu 22 lůžek (2-4 lůžkové pokoje), uschovnu kol, bezplatné parkování u domu, posezení na terase. V blízkosti je restaurace, tenisové kurty... Jsme krásné místo pro výlety po Lednicko-valtické areálu a Pálavě (pěšky, na kole, autem, autobusem, vlakem...) i pro posezení ve vinných sklípcích Valtic. Přístup: Valtice, ulice Petra Bezruce, z náměstí směrem na Lednici, cca 50 m od nádraží. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa. Tel.: 777934114, e-mail: ubytovanivaltice@seznam.cz.
Penzion pod Reistnou Penzion pod Reistnou - nově otevřený, útulný Penzion Pod Reistnou se nachází ve Valticích pod kopcem Reistna, nejvyšším bodem Lednicko-valtického areálu, hned vedle Vinařských sklepů Valtice, v klidné části města. V penzionu je 5 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj, v každém pokoji mohou být 2 přistýlky. Každý pokoj má své sociální zařízení se sedacím sprchovým koutem. Jeden pokoj je bezbariérový. Celý penzion je klimatizovaný. Součástí areálu je bezplatné parkoviště, přístřešek na kola, dvoje venkovní posezení. V celém areálu je možnost Wifi připojení, ve 2 pokojích a jídelně je kabelové připojení. Penzion je nekuřácký. Kouření je možné na terase a balkoně. Přístup: pěšky - z náměstí Růžovou ulicí směrem na Kolonádu, po cca 300 m odbočte doprava do Vinařské ulice a po 100 m je náš penzion; autem - po silnici Sobotní ulicí směrem na Úvaly, po 1 km odbočte doleva dolů. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Ubytování U Kazíků. Tel.: 602726058, e-mail: penzionpodreistnou@seznam.cz.
Ubytování U Kazíků Ubytování U Kazíků - ubytování v soukromí ve Valticích, rodinné prostředí, dům se nachází v klidné ulici nedaleko centra, 3 pokoje, každý pokojmá sociální zařízení se sprchovým koutem, TV na pokoji, dobře vybavená kuchyň, rádio, CD přehrávač, video, Internet, bazén 6x3m, posezení s krbem, degustace vína ve vinném sklepě, úschovna a půjčování kol, parkování před domem, obchod s potravinami 300 m, restaurace 300 m, projížďky na lodi po řece Dyji, pěší turistika a cykloturistika v Lednicko-valtickem arealu a v CHKO Pálava se zříceninami středověkých hradů, v letním období široká možnost koupání a provozování vodních sportů: koupaliště Břeclav a Mikulov, rybník Apollo, vodní nádrže Nové Mlýny, v okolí je množství turistických atrakcí a historických zajímavostí, např. Valtice (zámek, Reistna, Rendezvous, kaple sv. Huberta...), Lednice (zámek, skleník tropických rostlin, Minaret, mořské akvárium...), Mikulov (zámek, Dietrichštejnská hrobka, Svatý kopeček, jeskyně Turold...), zámeček Pohansko s vykopávkami z doby staroslovanského osídlení...; nabízíme silvestrovskou oslavu ve sklepě. Přístup: z centra Valtic ulicí Břeclavskou, po cca 200 m odbočte vlevo. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, České hory - Ubytování U Kazíků a Penzion pod Reistnou. Tel.: 602726058, e-mail: radek.kazik@seznam.cz.
Penzion a vinný sklep Siesta Penzion a vinný sklep Siesta - kapacita 60 lůžek, na každém pokoji kompletní zařízení – sprchový kout, klimatizace, WC, televize, lednice, minibar, fén, hotelový nábytek s možností úpravy (postele manželské i oddělené), školící místnost pro 60 osob (flipchart, dataprojektor, bezdrátový Internet, vybavení pro coffe breaky, dvůr, zahrada, letní terasa, dětský koutek, víceúčelové hřiště, stolní tenis, kolárna, parkoviště, snídaně formou švédských stolů, jednotné obědy a večeře pro skupiny, gurmánské stravování ve vyhlášených valtických restauracích, na objednávku připravíme výrobky studené kuchyně, rauty, grilování, degustace vín..., lze platit platební kartou, pořádáme společenské akce, firemní akce, školení, přednášky, semináře, kurzy, schůzky, porady, prezentace, oslavy..., v blízkosti jsou vinné sklípky na ulici Josefská, kulturní a sportovní vyžití (Salon vín, tenis, petanque, dětské hřiště, golf, aquapark), výlety, Zahrada Evropy, památky UNESCO, Lednicko-valtický areál, Pálava, Mikulov, Rakousko...). Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, 800 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklep. Tel.: 519353420, 777739990, e-mail: siesta.valtice@seznam.cz.
Penzion a vinný sklep Bílkovič - penzion Penzion a vinný sklep Bílkovič - Vinařství a vinotéka Valtice - penzion, vinný sklep, vinotéka, 5 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky, sociální zařízení a kuchyňka na každém pokoji, snídaně, rodinná vinařská firma, pěstování, výroba, prodej a propagace vína, jakostní odrůdová a známková vína z Valtic - hlavního města vína, ve vinném sklepě zraje víno v netradičních velkých keramických nádobách, 500 litrů v jedné nádobě, příjemné posezení, nevtíravé prostředí, setkání rodin a přátel, občerstvení, společenské akce, firemní akce. Přístup: Valtice - Josefská ulice, hlavní silnice Valtice - Břeclav, u benzínové stanice; nebo z centra Valtic hlavní silnicí směr Břeclav, po 200 metrech odbočte doprava, poté 500 m; Břeclav - vinotéka u nového kostela. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep a vinařství a vinotéka. Tel.: 519352256, 607769159, e-mail: vinoteka@valtice.cz.
Penzion a vinný sklep Moravská Oáza Penzion a vinný sklep Moravská Oáza - dovolujeme si Vám nabídnout rekreaci, firemní akci či školení ve vinařském městečku Valtice, v centru Lednicko-Valtického areálu (památka UNESCO), poskytujeme celoroční ubytování v 17 pokojích (2-4 lůžkových) s celkovou kapacitou 54 lůžek, jeden pokoj je bezbariérový, součástí každého pokoje je WC, sprcha a televize, máme dobré vybavení (kuchyňka, parkoviště v areálu, úschovna kol, společenská místnost - kulečník, stolní fotbal, dětský koutek s houpačkami, terasa s posezením, travnaté plochy na míčové hry), podáváme snídaně (v ceně za ubytování), součástí penzionu je i typický moravský vinný sklep s posezením pro až 100 osob (jednotlivci i skupiny) - sklep je bezbariérový, sklepní pohoštění, degustace vína se sommelierem, kvalitní sudová i lahvová vína ke konzumaci i k prodeji, rauty, catering, opékání selete..., cimbálové a jiné hudby, penzion je v klidné části Valtic, cca 400 m od zámku a 500 m od centra, kde je několik restaurací různých cenových kategorií, náš penzion je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, seniory, cykloturisty, vyznavače vinařské turistiky a samozřejmě firmy a společnosti, okolí nabízí široký výběr turistických, cykloturistických a poznávacích výletů, na své si přijdou i vyznavači vinařství, jsou zde dobře značené cyklotrasy i vinařské stezky. Přístup: z centra města Valtice ulicí Zámeckou nebo Lázeňskou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklep. Tel.: 721124355, 607860810, e-mail: info@moravskaoaza.cz.
Penzion Rendezvous Penzion Rendezvous - Tiché prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera je vhodné pro romantiky i milovníky historie. Rovněž si zde přijdou na své milovníci vína. Pro hosty jsou k dispozici dvojlůžkové pokoje se sprchou a sociálním zařízením (možnost přistýlek), specialitou je dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou. Příjemnými součátmi penzionu jsou také restaurace, bar, vinárna a vinný sklep. Máte možnost polopenze či plné penze. V penzionu je úschova kol, parkování automobilů je před penzionem. U nás můžete prožít zábavnou oslavu či firemní školení, náš penzion může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do okolí. Lednicko-valtrický areál je rájem turistů i cykloturistů. Valtice nejsou v klidu ani v zimě - vinařské a zábavné akce jsou zde pořádány po celý rok. Pro firmy, společnosti i rodinné oslavy Vám rádi připravíme hostiny formou rautového stolu (8-40) osob. Uspořádáme pro Vás svatbu se vším, co k ní patří (svatební zvyky, cimbálová, country či moderní hudba...). Na přání organizujeme degustace valtických a jihomoravských vín. Přístup: Valtice, Střelecká ulice; autem, na kole: z Mikulovské ulice odbočte směrem vzhůru, cca 300 m; pěšky: z náměstí směrem na jih, cca 200 m, poté odbočte doprava nahoru, na křižovatce jděte přímo úzkou uličkoun, na malé křižovatce doleva nahoru, cca 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel. 777060404, e-mail: antonin-neuman@seznam.cz.
Penzion a vinný sklep Moravský sommelier Penzion a vinný sklep Moravský sommelier - srdečně Vás vítáme v rodinném vinařském penzionu "Moravský sommelier", který leží na hlavní vinařské stezce ve Valticích, pevně věříme, že okouzlení zdejší krajinou umocníme naší příslovečnou pohostinností a pohárkem dobrého vína, penzion Vám nabízí rodinnou atmosféru a srdečný přístup: pět komfortně vybavených dvoulůžkových pokojů (koupelna, WC, klimatizace, Internet), uzavřené parkoviště, rozšířená kontinentální snídaně ve stylové jídelně (šunka, sýr, vejce, jogurt, müsli, paštika, džem, pečivo slané, sladké, džus, káva, čaj), venkovní terasa pod pergolou, posezení při vínečku, úschova a půjčovna jízdních kol, vinný sklípek, občerstvení na prkýnku (moravské uzené, řízečky, klobásy, sýry, pomazánka, pečivo), rauty, výklad sommeliera, domovský sklep mistra Libora Nazarčuka - Moravského sommeliera (několikanásobný šampion České republiky a Slovenska a semifinalista mistrovství světa v sommelierství), na přání cimbálová muzika, firemní akce a posezení pro skupiny, na našich WWW stránkách naleznete také sekce "Víno" (Vinařská oblast Jižní Morava, Rozdělení vín, Odrůdy vín, Výroba vína, Ochutnávání a uchování vína, Víno a jídlo) a "Sommelier info" (novinky z vinařství ve Valticích i z vinařského světa). Přístup: Valtice, z náměstí Svobody jděte ulicí směrem na Břeclav, po 150 m odbočte doprava na ulici Lipovou, po 150 m uvidíte náš penzion. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, víno, sommelier info, vinný sklep, vinotéka. Tel. 602770338, e-mail: pension@bonvin.cz.
Penzion Albero Penzion Albero - pro hosty Valtic poskytujeme ubytování v penzionu, který je také umístěn v historickém centru města. Všechny pokoje penzionu jsou vybaveny koupelnou s sprchovým koutem a WC. V bezprostřední blízkosti se nachází náš restaurační komplex: restaurace, zahradní restaurace, pizzerie, bistro, vinný sklep a vinárna. Přístup: Valtice, náměstí Svobody. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep a vinárna. Tel. 606353755, e-mail: info@valticepenzion.cz.
Vinařský dům Valtice Vinařský dům Valtice - ubytování v centru Valtic, hostinský pokoj 2 + 2, vhodný např. k víkendovým pobytům s rodinou, restaurace, Hradební vinný sklep, Vinum Bonum - vinotéky Valtice a Lednice, 4 vinotéky, kvalitní moravská vína, pobyty s vínem, prohlídky sklepa, večery u vína, jídlo k vínu, hostiny, obložené mísy, obložená prkénka, další nápoje, řízená degustace vín, ochutnávky, cimbálová hudba, školení, seznámení s vínem, přednášky pro odborníky i laiky. Přístup: náměstí Svobody Valtice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, Hradební vinný sklep, vinotéky, Vinařství Kopeček a Vinařská akademie. Tel.: 519352083, 777743492, e-mail: j.kopecek@telecom.cz.
Ubytování Brod nad Dyjí Ubytování Brod nad Dyjí - Rádi bychom Vás chtěli pozvat do našeho ubytovacího zařízení s hospůdkou. Nacházíme se v malé obci Brod nad Dyjí na jihu Moravy, 13 km od Mikulova, na dohled od Pálavy a kousek od Novomlýnských nádrží (Mušovských jezer). Obcí prochází cyklistická stezka Brno-Wien. Máte k dispozici 6 pokojů, 22 lůžek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV připojením k Internetu prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici je společná kuchyň. Nabízíme Vám klidné, příjemné a pohodlné prostředí s rozsáhlými možnostmi zábavy (turistika, cykloturistika, koupání, rybaření...) a především dobré víno. Je zde také možnost využití minerálního pramene v hotelu Termal Mušov (Autokemp Merkur - Pasohlávky). Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce "Zelené pivo na Zelený čtvrtek". V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Hospůdka U Michala. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: hospudkaumichala@seznam.cz.
Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Penzion Na koni - Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov - rodiný statek, kvalitní ubytování za bezkonkurenční cenu, restaurace, krásná krajina uprostřed polí a vinic, jízdu na koních pro začátečníky i pokročilé, výuka, vyjížďky do okolí, koupání, cyklotrasy, pokoje jsou v rekonstruovaném podkroví nad stájemi, kapacita 8x2 (na pokoji až 2 přistýlky, koupelna, WC, TV), večery při sklence vína, ohniště, travnaté plochy pro hry, pobyt je ideální pro ty, kteří hledají soukromí, klid a pohodu, dobré místo pro rodiny s dětmi (poníci), přijet můžete i s vlastním koněm, ustájení, jezdecký areál (hala, jízdní plochy), pastviny, tréninky, závody, hipoterapie, nocleh také ve vlastním stanu nebo pod "širákem", pořádáme i firemní akce (víno, hudba, koně, čtyřkolky, paintball...), narozeniny, promoce, Silvestry... Přístup: pěšky nebo kole: z centra Mikulova jděte po staré valtické silnici (Komenského, Vídeňská a Valtická ulice), na kraji města odbočte po cestě šikmo doleva, jděte pod Svatým Kopečkem cca 1 km, po příchodu na asfaltovou silničku odbočte doprava do údolí, na konci silničky je náš penzion, autem: z centra Mikulova jeďte směrem na Milovice (Gagarinova, Hniliště a Bezručova ulice), na konci města odbočte šikmo doprava, ještě po staré dlážděné a poté asfaltové silnici cca 2 km dolů do údolí, na konci silnice je náš penzion. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a jezdecký klub. Tel.: 774133246, e-mail: josef.kuba0@gmail.com.
Penzion Pavlov 24 Penzion Pavlov 24 - Pohodové ubytování v soukromí domu, kde budete jako na vlastní chalupě. Rádi bychom Vám nabídli ubytování v plném soukromí rázovitého zrekonstruovaného domku, kterému můžete říkat Chata či Chalupa nebo i Penzion, od kterého dostanete klíče a hospodaření je jen na Vás. Leží v té nejkrásnější části Jižní Moravy - na Pálavě v obci Pavlov. Vinice všude okolo, nad Vámi se tyčí hrad Děvičky, na návsi nádherný kostel vytvářející další dominantu místa. A okolo obce jezero, na kterém se prohánějí jachty celou letní sezonu. Na březích jsou rybáři a nad hladinou a v zátočinách je množství ryb a ptactva. Vše můžete pozorovat z okna kuchyně nebo ze zahrady. Tato oblast je až kýčovitá. Kdo miluje víno a jihomoravskou atmosféru, bodré lidi, zde najde ráj. Tato "chalupa" , kterou Vám nabízíme, je ideální pro čtyřčlennou rodinu ve dvou ložnicích, z toho jedné průchozí. Má velikou oplocenou zahradu a jistě Vám z ní děti neutečou. Chalupa leží přímo uprostřed vesnice ale je od místního ruchu zcela oddělena a hosté mají plné soukromí. Máte zde možnost uložení kol, parkování auta v zahradě, gril, pergolu k příjemnému posezení v zahradě. Kuchyň je nová a plně vybavená. Dům nabízí má 2 ložnice, v každé jsou dvě prostorná lůžka se zdravotními matracemi, novými lůžkovinami. Pokoje mají dostatek světla ale v noci zároveń zatemnění závěsama, díky poctivým širokým zdem je i zde velmi příjemné spaní v chládku. Žádné přehřáté atikové vestavby! Kvalitní nová okna zaručují minimální hluk z ulice. Přístup: ze silnice Bulhary - Dolní Věstonice směrem vzhůru, z centra Pavlova směrem dolů. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny. Tel. 724 290 280, e-mail: info@pavlov24.cz.
Penzion a vinný sklep Slavík Penzion a vinný sklep Slavík - Penzion *** a vinný sklep, Sedlec u Mikulova. Nacházíme se na trase Mikulov – Valtice v atraktivním a klidném prostředí na hranici Lednicko-valtického areálu a oblasti Pálavských vrchů. Ti z Vás, kteří se rozhodnou v našem penzionu strávit svou dovolenou či uspořádat firemní akci, mohou očekávat profesionální a individuální přístup s možností návštěvy vinného sklípku a následnou degustací kvalitních moravských vín. Okolí Vás bude lákat k návštěvě mnoha přírodních i kulturních zajímavostí, zámků i projížďkám na kole po vinařských cyklostezkách. Ubytování je zajištěno v pohodlně zařízených pokojích vždy s vlastním vstupem z venku. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V objektu poskytujeme stravu pouze pro klienty penzionu, přičemž večeře jsou řešeny v podobě grilování a rožnění - možné rožnění čehokoli. Pobyt na tomto objektu je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které touží poznat tento nezapomenutelný kraj, tak i firmy, které mohou využít našich služeb spojených s programem šitým na míru a neodmyslitelnou degustací vín (archivní, přívlastková). Otevírací doba dle požadavků zákazníka. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: Sedlec u Mikulova, silnice Valtice - Mikulov, u můstku přes potok, 100 m od železniční stanice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep a Víno a destiláty Slavík. Tel.: 724030699.
Penzion Frope Penzion Frope - Rodinný penzion FROPE se nachází v klidné části Mikulova jen 5 minut chůze od historického centra. Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném objektu v 2,4 a 5-ti lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, toaletou a televizí. Ve společných prostorách máte k dispozici ledničku k uchování vašich potravin a mikrovlnou troubu. Součástí penzionu je i uzavřený dvůr v selskén stylu, kde je možno za příznivého počací posedět a ugrilovat si něco dobrého k snědku(na přání zajistíme). Samozřejmostí je pak uzavřené parkoviště a možnost úschovy jízdních kol. V penzionu vaříme specialitu - pivo Mamut. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů ulicí Piaristů, Penzion Frope je na dolní křižovatce po levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany; Penzion Frope je na křižovatce po pravé straně. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Pivovar Mamut. Tel.: 725104085, e-mail: penzion-frope@centrum.cz.
Penzion Turold Penzion Turold - Naše apartmány jsou situovány přímo nad objektem vinařství na úpatí chráněné krajinné oblasti asi 100 m od Turoldských jeskyní. Apartmán 1: 6 osob + 1 přistýlka, samostatný domeček o dvou pokojích, které jsou propojeny kuchyňkou (lednice, vařič, dřez, základní nádobí), domeček má vlastním sociální zařízení a oplocenou předzahrádku s grilem a nezávislým vstupem. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a pro dlouhodobější pobyt. Apartmány 2, 3: každý pro 3 osoby + 1 přistýlka, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutkem (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí). Před vchodem je zastřešené venkovní posezení. K dispozizi je vinotéka a půjčovna kol. Produkce našeho vinařství je zaměřena především na vína jakostní a vína přívlastková. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 400 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou; při příjezdu od Pavlova odbočte doprava ulicí Hliniště a pokračujte rovně ulicí Gagarinovou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinotéka, vinařství a půjčovna kol. Tel.: 776130192, 777134245, e-mail: posta@turold-mikulov.cz.
Penzion a vinárna Fajka Penzion a vinárna Fajka - V Penzionu Fajka prožijete svou dovolenou naplno! Zrekonstruovali jsme pro Vás historický objekt v centru Mikulova, těsně pod hradbami zámku. Odtud Vás snadno vylákají procházky zámeckým parkem (vchod cca 30m) nebo náměstím (100 m). Pro ty, které víc než zámek, Dietrichštejnská hrobka nebo nedaleký Lednicko-Valtický areál zajímá příroda, jsou lákadly Pálava s unikátním ekosystémem a jeskyně pod Turoldem. Pokud Vám po tom všem zbyde ješte spousta energie, využijte rozsahlé sítě místních cyklostezek, nebo podnikněte výlet na Novomlýnské nádrže. Pro Vaše aktivity Vám poskytneme zázemí a ubytujeme Vás ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (vlastní sociální zařízení, lednice, TV). Pro hosty je zdarma venkovní parkoviště (kamerovým systém). Přijďte si vychutnat pohodovou atmosféru do stylové Vinárny Fajka! Naše prostory jsou vhodné pro individuální oslavy i pro firemní akce. Nabídneme Vám: široký sortiment jihomoravských vín, piva Hoegaarden a Stella Artois, značekové lihoviny, Coca Colu, džusy Cappy, kávu Illy, čajeTeavelope, pochutiny (tyčinky, brambůrky, sýry...), nakládané grilované koleno s úpravou na přání, doutníky... Přístup: z dolního konce náměstí šikmo vpravo dolů, ulice Alfonse Muchy. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinárna. Tel.: 732833147, e-mail: rezervace@fajka-mikulov.cz.
Penzion Fontána Penzion Fontána - Vítáme Vás v rodinném penzionu, který se nachází v srdci města Mikulova, perle Jižní Moravy. Penzion je v historické zrekonstruované budově, ve velmi příjemném prostředí, na okraji historického centra. Celoročně nabízíme příjemné ubytování, nerušené příjemné posezení na uzavřeném nádvoří penzionu s možností grilování. Součástí penzionu je plně vybavená kuchyňka. Parkování v uzavřených prostorách penzionu. Cykloturisté mají svá kola rovněž dobře uschována. V penzionu je hostům trvale k dispozici nabídka sudových, lahvových a archivních vín. Vína jsou hostům běžně k dispozici v lednicích, takže si tato mohou ochutnat v kteroukoliv denní či noční dobu. Z penzionu to máte všude blízko. Historické náměstí a zámek jsou vzdáleny pět minut chůze, k výstupu na Svatý kopeček se dostanete po šesti minutách a autobusové nádraží je pouhých sto metrů. Vzhledem k umístění pokojů do dvora nejsou hosté rušeni městským provozem. Těšíme se na Vaši návštěvu! Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů na ulici Piaristů, penzion je po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519510241, 732332363, e-mail: fontana@razdva.cz.
Penzion Baťa Penzion Baťa - náš penzion se nachází v klidné části Mikulova v bezprostřední blízkosti Kozího hrádku a jeskyní Turold. K ubytování nabízíme 2 apartmány, které jsou nově vybudovány. Vybavení každého apartmánu: 3 samostatná lůžka, rozkládací sedací souprava pro 2 osoby, barevná TV, kuchyňský kout s ledničkou, elektrickým sporákem, varnou konvicí a nádobím, sociálni zařízení (sprchový kout, WC). Umožňujeme úschovu kol a parkování před penzionem. Za penzionem je venkovní krb s možností posezení. Přístup: z horní části náměstí nahoru ulicí Brněnskou, po cca 50 metrech dobočte doprava ulicí Gagarinovou, po cca 500 metrech odbočte nalevo nahoru ulicí U lomu a jste přímo u penzionu. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapy a Penzion Kiwi. Tel.: 519511921, 777183552, e-mail: d.batova@seznam.cz.
Penzion Kiwi Penzion Kiwi - Vítáme Vás v našem zcela nově postaveného penzionu. Penzion Kiwi nabízí ubytování v 10 pokojích. Kapacita penzionu je 20 lůžek s možností 15 přistýlek. TV, SAT možnost připojení k Internetu je ve všech pokojích. Zdarma umožňujeme úschovu kol a parkování před penzionem. K parkování lze využít i garáž (3 parkovací místa) za poplatek 50 Kč/den. Dostupnost: centrum - asi 10 min pěšky, bowling a elektronické odpaliště golfu - 3 min pěšky. Sportovní a rekreační aktivity v Mikulově: koupaliště, tenisové kurty, jezdecký klub, půjčovny kol, fotbal, tělocvična, fitness, solná jeskyně a další. K ubytování Vám nabízíme i náš další penzion Baťa, který se nachází v romantickém prostředí nedaleko přírodní památky Turold. Přístup: Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulice Vídeňská), druhou ulicí odbočte doprava (ulice U bažantnice); z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově doleva vzhůru ulicí Vídeňskou, druhou ulicí odbočte doleva (ulice U bažantnice). Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapy a Penzion Baťa. Tel.: 519511921, 777183552, e-mail: d.batova@seznam.cz.
Penzion Moravia Penzion Moravia - je v zrekonstruované budově, v příjemném, čistém a klidném prostředí historického centra města Mikulov. Máme 6 pokojů. Přesto že se nalézáme téměř v centru, kde je noční ruch, naše zapadlá ulička poskytuje opravdu klid. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV. Je zde úschovna kol. Parkování je před objektem, vozidlo můžete kontrolovat pomocí TV. V blízkosti penzionu se nalézá mnoho restaurací, kaváren, obchůdků i vinoték. Na pokoji vás čeká překvapení - láhev osvěžujícího vína. Město Mikulov leží pod Pálavou, na hranici s Rakouskem. Uvítá Vás ze všech směrů nádherným jedinečným panoramatem se siluetou barokního zámku, středověkou věží Kozího hrádku a Svatým kopečkem. Užijete si atrakce, které se zde v této historické a vinařské oblasti přímo nabízejí. Ve městě máme nové městské koupaliště, squash, bowling… Můžeme Vám zajistit návštěvu vinného sklípku, včetně degustace či cimbálové muziky. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, odbočte Poštovní ulicí doleva, penzion je po 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 774634568, e-mail: moravia@penzion.com.
Penzion Jola Penzion Jola - Penzion Jola se nachází v centru starobylého vinařského města Mikulova. Město poznáte snadno, uvítá Vás ze všech směrů svým nádherným, jedinečným panaromatem se siluetou barokního zámku, středověkou věží Kozího hrádku a Svatým kopečkem. Nabízíme celoroční ubytování - provoz nonstop. Jsou Vám k dispozici 3 pokoje (2x2 a 1x4 lůžka) s možností přistýlky (na každém pokoji je koupelna a WC), společné prostory - lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuřácký koutek, parkoviště přímo u penzionu, úschovna kol a půjčovna kol cca 300 m od penzionu. V Mikulově i okolí je řada památek, krásná příroda a mnoho možností pro příjemné užití volného času (koupaliště Riviéra, Novomlýnské nádrže - Mušov - možnost surfování, jeskyně Turold, naučná stezka CHKO Pálava, cyklotrasy: Pálavské vrchy, Lednicko-valtický areál...). Přijeďte si příjemně užít víkend či dovolenou. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 539029285, 723138914, e-mail: j.kaczmarska@atlas.cz.
domů - nahoru

Ubytovny, priváty, ubytování v soukromí

Turistická ubytovna Lednice Turistická ubytovna Lednice - nabízíme pro osoby i kolektivy levné ubytování v Lednici, kapacita naší ubytovny je 39 osob, 4-6 lůžkové pokoje, vhodné pro výletníky, cykloturisty, školy... Přístup: silnice z Lednice směr Bulhary, 1 km od centra Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, Penzion, foto 1, foto 2, Restaurace V penzionu, Restaurace Onyx, Café Onyx, galerie vín, terasa a mapa. Tel.: 519340068, 608600553, e-mail: recepce@onyxlednice.cz.
Ubytování Marcela - Lednice, ubytování je v patře rodinného domu ve dvou dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojích, kompletní sociální vybavení (koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a WC), společný minikuchyňský kout s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí se nachází na chodbě, parkování přímo před objektem.
Levné ubytování Jižní Morava - Bulhary Levné ubytování Jižní Morava - Bulhary - Nabízíme Vám levné ubytování v obci Bulhary na Jižní Moravě. Ideální pro celou rodinu i s malými dětmi nebo pro partu rybářů. Ubytování je v podkrovním bytě v rodinném domku. Rozloha bytu je 168 m2. Nabízíme: 3 pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a ještě jeden třílůžkový), společenskou místnost, koupelnu a toaletu. Pokoje jsou vybaveny televizorem. Společenská místnost je vybavena TV s videem a DVD, SAT a radiem - hifi. K dispozici máte též notebook s připojením na Internet - užívání v ceně. Za příznivého počasí můžete využít gril a posedět na zahradě. To můžete spojit s ochutnávkou místních vín. Můžete také použít gril na opékání selete či ryb, rádi Vám grilované pochoutky připravíme. Pro děti máme připraveno pískoviště, bazén a vodní dráhu. Parkování auta je možno na soukromém parkovišti před objektem (4 místa), po domluvě možno i ve dvoře (4 místa). Obec Bulhary leží v okrese Břeclav, protéká jí řeka Dyje. Řeka je od ubytování vzdálena cca 100 m. V obci jsou tři autobusové zastávky, dva obchody se smíšeným zbožím, obchod s rybářskými potřebami, pošta, dva hostince, jeden hostinec nabízí teplé obědy i večeře. Obcí vede cyklistická a vinařská stezka. Sama obec je vyhledávanou baštou pro rybáře. Lákadly této lokality jsou jistě Lednicko-valtický areál (LVA) a Pálavské vrchy, Novomlýnské nádrže (sportovní využití - jachting, rybaření, plavání apod.). LVA - nabízí krásnou prohlídku svých klenotů jako je třeba zámek v Lednici, Minaret, chrám Tří Grácií, ale také nedávno vybudované lednické lázně. Lednice je vzdálena od ubytování cca 5 km. Další známou lokalitou jsou asi 10 km vzdálené Pálavské vrchy (CHKO Pálava). Z jejich nejvyššího bodu můžete vidět nádherné okolí včetně vinohradů a jiných krás Jižní Moravy. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny.
Ubytovna MU - Mendelova zemědělská a lesnická univerzita, Zahradnická fakulta, ubytovna, levné ubytování v Lednici. Adresa: Valtická 538, Lednice. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí směrem na Mikulov, na křižovatce rovně směrem na Bulhary, 1 km. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, mapa a Koleje MU, Tel.: 519340161, mob. 739682040, e-mail: skm.koleje.led@mendelu.cz.
Ubytovna SOŠv a SOUz - Střední odborná škola vinařská a Střední odborné učiliště zahradnické Valtice, ubytovna Lednice, vila na Valtické ulici, kapacita 54 lůžek, dvoj- a třílůžkové pokoje, přízemí a první patro sociální zařízení vždy pro dva spojené pokoje, druhé patro sociální zařízení společné, společná kuchyňka na každém patře. Adresa: Valtická 331, Lednice, tel.: 777 101 842, 519361750, email: zechmeisterova@svisv.cz. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí směrem na Valtice, 500 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny a mapa.
domů - nahoru

Koleje

Koleje MU - blok Koleje MU - Mendelova univerzita, Zahradnická fakulta, vysokoškolské koleje, rozumné a levné ubytování nedaleko od centra Lednice, koleje jsou v bloku přímo v univerzitním areálu a v Zámečku 50 m od univerzitního areálu, buňky (jedno-, dvou- a třílůžkové pokoje), sociální zařízení je na buňce, společenská místnost s televizorem, menza, stravování i pro mimouniverzitní veřejnost, bufet, parkování, úschova kol, tenis, koupání, jízda na koních, přátelské posezení ve vinném sklípku, návštěva zámku se zámeckým parkem, procházky blízkými lesy, výlety pěšky i na kolech (celý Lednicko-valtický areál je protkán hustou sítí značených tras pro pěší i cyklisty, některé z nich jsou i tematicky zaměřeny). Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí směrem na Valtice, 500 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, Ubytovna MU, Menza MU a MU - koleje Brno a Lednice, Tel.: 519340161, mob. 739682040, e-mail: skm.koleje.led@mendelu.cz.
domů - nahoru

Chaty, chalupy

Jan Vodáček - pronájem chaty - chata nedaleko Lednice, hezká příroda, lužní lesy, kontakt: Slovácká 527, 69144 Lednice tel.: 519340472, 602430828.
domů - nahoru

Kempy

Autokemp Apollo - večer Autokemp Apollo - velký kemp pod hrází Mlýnského rybníka s mnoha možnostmi zábavy, střed turistických a cyklistických stezek v překrásné přírodě Lednicko-valtického areálu, ubytování v přírodním prostředí (trávník, stromy, potok), dřevěné chatky dvou-, čtyř-, pěti- a šestilůžkové (stůl, noční stolek, židle, skříně, postel s přikrývkou a polštářem, povlečení, elektřina, osvětlení), stanování na volných zatravněných plochách, místa pro karavany a obytné přívěsy (s elektrickou přípojkou 220 V), pitná voda k dispozici v celém areálu kempu, společné sprchy s teplou a studenou vodou a společná zděná WC, restaurace, prodej občerstvení, kryté posezení, gril, sluneční bar, cykloterasa, nový vinný sklep s kapacitou 100 osob, dvě hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, badmintonový kurt, ping-pongový stůl, pískoviště, houpačky a průlezky pro děti, možnost koupání 100 m od kempu, parkování na místě, uzamykatelná kolárna (bez poplatků), ohniště (za předpokladu dodržování bezpečnostních předpisů), v sezóně večerní zábavy, hudba k poslechu a k tanci, country kapely, střední proud, rock), krásné okolí, zámek Lednice, Minaret, Janův hrad, Lednické rybníky, Apollonův chrám, Lovecký zámeček, Nový dvůr, Tři Grácie, Svatý Hubert, individuální turistika, společenské akce, firemní akce. Přístup: silnice z Břeclavi do Lednice, 6 km, kemp je napravo od Mlýnského rybníka, silnice z Lednice do Břeclavi, 2 km, kemp je nalevo od Mlýnského rybníka. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 777187160, e-mail: info@atcapollo.cz.
Autocamp Free Star Autocamp Free Star - Náš kemp je skvělé místo ke strávení klidné dovolené pro všechny věkové kategorie, kteří vyhledávají krásnou dovolenou na jihu Moravy pod nádhernými Pálavskými vrchy. Okolí kempu láká ke strávení aktivního i pasivního odpočinku. Skvělé místo, kde si můžete odpočinou při cestě do i ze zahraničí (např. z Chorvatska, Itálie, Rakouska). Ochutnáte naše skvělá vína, navštívíte vinný sklípek a věříme, že se k nám budete rádi vracet. K Vašemu ubytování jsou zde k dispozici chatky, buňky a místo pro stany. V areálu se nachází bazén, stánek s občerstvením, vínem a hudbou je přímo u bazénu. V areálu kempu je bufet s posezením - jídlo (langoše, uzené klobásky, krokety...), nápoje (pivo, víno, nealko), základní potraviny, drogerie a TV. Plné penze či polopenze, supermarket. Jezero je hned za kempem (50m). Sportovní vybavení (ping-pong, badminton, míče, petang...) je pro ubytované zdarma. Cykloturistika - kemp je ideálním místem pro výlety po nedalekých památkách - Lednice, Mikulov, Valtice... Skvělé projížďky na lodičkách po jezeře (kanoe). Rybolov - ideální místo pro rybáře. Asi 50 metrů za kempem na hrázi novomlýnských nádrží se mohou rybáři pochlubit nemalými úlovky. Kemp je celý oplocen pro Vaši bezpečnost a bezpečnost dětí. Pitná voda v celém areálu ATC. Noční klid - naší snahou je zajistit Vám po celodenních výletech klidně strávenou noc. O bezpečnost a klid se snaží starat noční ostraha kempu. Pořádáme firemní a rodinné akce. Soukromé i skupinové návštěvy ve vinném sklípku. Pro zájemce o naše sudová i archivní vína nabízíme osobní návětěvy v našem vinném sklípku a archiv ZDARMA !!! Košt vína probíhá s vinařem a výkladem o víně, které máme v nabídce. Pořádáme i ochutnávky sudových a přívlastkových vín z místní produkce PPS Agro Strachotín a dalších vinařství z okolí Strachotína s možností koupě těchto vín. Přímo v areálu ATC či přímo v našem vinném sklípku. Celoroční prodej sudových i archivních vín k různým příležitostem i akcím. Pro skupiny nabídka celovečerních akcí a oslav. Přístup: z centra Strachotína ulicí Osvobození směrem ke hrázi, odbočte doleva poslední ulicí před hrází (Šakvická). Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklípek. Tel.: 776230887, 608830887, e-mail: autocamp@freestar.cz.
domů - nahoru
© Petr Hejl