Lednice na Moravě, 608374535, phejl@lednice.org, restaurace, stravování, kavárny, cukrárny, hospody
Lednice na Moravě, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, lázně, ubytování, penziony, hotely, vinné sklepy, restaurace, město, obec, památky, region, cestování, turistika, zájezdy, pobyty, výlety, návštěvy, procházky

Lednice na Moravě
Stravování
Restaurace - kavárny - cukrárny - hospody

Restaurace Onyx Restaurace v centru - Restaurace Onyx - slouží chuti turistů, výběr z 50ti jídel, polévky, klasická česká kuchyně, moravské speciality, minutky, grilování, ryby, dětská a dietní jídla, racionální výživa, saláty, moučníky, poháry, pivo Gambrinus 10° a Pilsner Urquell 12°, výběr špičkových vín, káva, čaj, nealko, light nápoje, velké porce jídel, rychlá a ochotná obsluha, vnitřní restaurace, venkovní terasa, taneční sál, bar. Přístup: nad velkým parkovištěm. Viz též otevírací doby a ceny, Café Onyx, restaurace v penzionu, galerie vín, terasa, penzion, ubytovna, foto 1, foto 2 a restaurace v centru a café Onyx - mapa. Tel.: 608574370, e-mail: restaurace@onyxlednice.cz.
Café Onyx Café Onyx - Posezení v centru Lednice v útulném prostředí s obsluhou uvnitř i venku. Pod markýzou vidí cyklisté na své zaparkované miláčky. V kavárně je kvalitní TV s velkou obrazovkou. Kávy a čaje, alkoholické i nealko nápoje, míchané nápoje, velký výběr jídel, sladkostí a pochoutek - zákusky, zmrzlina, poháry, saláty, těstoviny, sleciality na lávovém grilu. Přístup: nad velkým parkovištěm. Viz též otevírací doby a ceny, restaurace v centru, restaurace v penzionu, galerie vín, terasa, penzion, ubytovna, foto 1, foto 2 a mapa. Tel.: 608574370, e-mail: restaurace@onyxlednice.cz.
Restaurace V penzionu Restaurace V penzionu - stylová restaurace v Penzionu Onyx má kapacitu 60 míst a ve spojení s venkovní terasou až 240 míst. Je to ideální místo pro stravování v rámci firemních akcí. Přístup: z náměstí v Lednici směrem na Bulhary, 800 m. Viz též otevírací doby a ceny, restaurace v centru, Café Onyx, galerie vín, terasa, penzion, ubytovna, foto 1, foto 2 a mapa. Tel.: 608574370, e-mail: restaurace@onyxlednice.cz.
Lobby Bar - Hotel Princess Lobby Bar - The Imperial Bar je integrální součástí hotelu Princess v centru Lednice a skládá se ze čtyž částí: Bar + Lobby 30 míst, Sál s krbem 44 míst, Zimní zahrada s výhledem do dvorany 28 míst, Terasa navazující na zimní zahradu 28 míst. Naše speciality jsou výborná italká káva, koktejly, víno z 15 vinařství, domácí limonáda. Nový rodinný hotel v centru Lednice (klidová zóna). Pro vstup do zámeckého areálu stačí přejít ulici. Nabízí Vám prostorné, plně klimatizované pokoje s nadstandardním vybavením (trezory, minibary, LED TV, vysoušeče vlasů atd.). Kapacita je 14 pokojů, 30 lůžek. V hotelu je možná úschova kol. Uspořádáme pro Vás svatebních hostiny, konference a rodinné nebo podnikové oslav. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a Hotel Princess. Tel.: 775877778, e-mail: info@hotelprincess.cz.
Penzion a restaurace u Fábů Restaurace u Fábů - vítá vás nové turistické zařízení v Lednici, při příjezdu od Podivína; restaurace má kapacitu 56 míst + cca 50 míst na venkovní terase, ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, internetovým připojením, výhledem do zámeckého parku a na zámek, celková kapacita penzionu je 23 lůžek; možnost pořádání společenských akcí, svateb, jubileí, firemních večírků, školení apod., k dispozici je konferenční místnost (12 míst) s projektorem; vlastní parkoviště, střežené kamerovým systémem, možnost návštěvy vinného sklípku v Lednici i po okolí; zámek, park a další atrakce jsou v bezprostřední blízkosti. Přístup: Z náměstí nebo z parkoviště směrem na Podivín. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 519324884, 608345525, e-mail: info@lednickypenzion.cz.
Restaurace a pizzerie Na knihovně Restaurace a pizzerie Na knihovně - Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Zveme Vás do příjemného prostředí na posezení i občerstvení. Vaříme domácí i zahraniční kuchyni, naší specialitou jsou italské pizzy. Na čepu máme Bernard, vínka jsou z vinařství Chateau Lednice, káva od firmy Corsini. Před restaurací je zahrádka, k dipozici je WiFi. Naši kuchaři i servírky jsou stále dobře naladěni. Přístup: z velkého parkoviště jděte ulicí nebo cestou na Zámecké náměstí, v pravém horním rohu Zámeckého náměstí odbočte doprava, 30 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a ubytování. Tel.: 601580040, e-mail: 770826@seznam.cz, restauracenaknihovne@seznam.cz.
Restaurace U Tlustých Restaurace U Tlustých - Restaurace U Tlustých nabízí kuchyni, která si zakládá na čerstvých surovinách. Ochutnejte naše poctivé speciality v srdci jihomoravské Lednice a nechejte se obsloužit profesionály. Rodinný podnik produkující řadu exkluzivních moravských delikates. Ručně nakládané sýry, uzené speciality a mnoho dalších dobrot vyrobených z lásky k dobrému jídlu. Viz též foto, mapa. Tel.: 606571362, e-mail: info@restauraceutlustych.cz.
Restaurace Obecní dům Restaurace Obecní dům - restaurace, 3 sály, kavárna, venkovní posezení, budova radnice, moderní rekonstrukce, nový interiér, krásné prostředí, klasická česká a moravská kuchyně, minutky, ryby, bezmasá jídla, saláty, poháry, moučníky, pivo, víno, lihoviny, nealko, šachy, společenské hry, kapacita restaurace je 120 míst, sdružená kapacita se Zámeckou restaurací je 200 míst. Přístup: z velkého parkoviště jděte ulicí nebo cestou na Zámecké náměstí, v pravém horním rohu Zámeckého náměstí odbočte doprava, 10 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 723736488, 725964435, e-mail: ledniceobecnidum@seznam.cz.
Zámecká restaurace a cukrárna Lednice Zámecká restaurace a cukrárna - je umístěna v budově Zámeckého hotelu, národní památka přímo v zámeckém parku, venkovní zahrádka, široký výběr teplých jídel a zeleninových salátů, speciality šéfkuchaře, kvalitní jakostní a výběrová vína. Cukrárna je proslulá velice kvalitními zákusky a dalšími cukrářskými výrobky. Nabízí ovocné zákusky s jogurtovou náplní, chlazené ovocné saláty, kopečkovou zmrzlinu, poháry, studené i teplé nápoje, kapacita restaurace je 80 míst, sdružená kapacita s restaurací Obecní dům je 200 míst. Přístup: z velkého parkoviště jděte nahoru do zámeckého areálu, na křižovatce cest odbočte doprava, 50 m, ze Zámeckého náměstí (radniční parkoviště) vejděte do vchodu do zámeckého areálu, 10 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep. Tel.: 530503464, e-mail: recepce@hotellednice.cz.
Café Chateau Café Chateau - Café Chateau se nachází na čestném nádvoří zámku. Přístup: zadní nádvoří, projdete levým křídlem zámku okolo pokladny, nebo obejdete levé křídlo zámku. Viz též otevírací doby a ceny a mapa. E-mail: kavarna@cafechateau.cz.
Restaurace Včelařský dvůr - budova Restaurace Včelařský dvůr - restaurace v loveckém stylu, letní zahrádka, 2 bowlingové dráhy, kapacity: restaurace 45 míst, letní zahrádka 120 míst, bowling 30 míst, v parných letních dnech vás rádi přivítáme na naší zastřešené zahrádce s venkovním grilem a barem, v chladnějších dnech vás zveme na návštěvu naší restaurace, náš bowling je otevřen dlouho do noci nebo do rána, parkoviště pro osobní vozy i jízdní kola je našim hostům k dispozici, pořádáme zábavy, diskotéky, oslavy, svatby, firemní akce a rauty. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Mikulov, po 700 m na křižovatce ve tvaru Y rovně směrem na Bulhary, po 50 m se napravo nachází restaurace Včelařský dvůr. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion, vinný sklep. Tel.: 603592495, 608775680, e-mail: vcelarskydvur@seznam.cz.
Hotel Galant - pizzeria Hotel Galant - pizzeria - restaurace (kapacita 80 osob), klasická česká jídla i mezinárodní kuchyně, zahradní restaurace. Naše kuchyně již několik let striktně zakazuje používat takzvané convenience, což jsou veškeré pomocné sušené preparáty, obsahující spoustu takzvaných éček. Veškeré pokrmy, včetně polévek se u nás připravují výhradně z prvotních surovin. Jednotlivá menu jsou sestavena s ohledem na krajové odlišnosti. Přístup: vedle velkého parkoviště. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel, vinný sklep, vinařský dvůr, úschovna a půjčovna kol, bazén a koně a kočáry. Tel.: 519340130, 519340135, 608968388, e-mail: lednice@galant.cz.
Restaurace Lázně Lednice Restaurace Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla, nový objekt, krásný interiér, 80 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, snídaně, obědy a večeře pro hosty i externí návštěvníky, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén pro lázeňské hosty zdarma, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábaly...), Internet k dispozici, nedaleko je zámecký areál (zámek Lednice, zahrada, park, salety), relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, ubytování a léčení. Tel.: 519304811, 724730804, e-mail: recepce@lednicelazne.cz.
Restaurace Myslivna Restaurace Myslivna - Lednicko-valtický areál, zajímavý penzion v klidné části Lednice s mnoha možnostmi zábavy, kapacita 38 lůžek plus přistýlky, 2-4 lůžkové pokoje a apartmány, stylová lovecká restaurace s krbem (50 míst), pivnice (50 míst), letní zahrádka s terasou (60 míst), snídaně, obědy, večeře, denní menu, Vaše pochoutky připravují mistři kuchaři, vynikající kuchyně se stálou nabídkou jídel připravovaných ze zvěřiny, hostiny pod širým nebem (pečené sele, grilované pochoutky ze zvěřiny, víno, pivo, zvěřinové speciality, Silvestr - 2 kapely, ohňostroj), Přístup: z centra Lednice po ulici směrem na Břeclav, v parku odbočte doprava, 500 m; od Břeclavi po příjezdu do Lednice odbočte první ulicí doleva a u areálu Tranzy (bývalá Fruta) zabočte doprava k nádraží, 200 m; od Valtic zabočte po příjezdu do Lednice první ulicí doprava, 300 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 519340220, 604564111, e-mail: penzion@myslivna-lednice.cz.
Hospůdka U korunky Hospůdka U korunky - restaurace u silnice Lednice-Břeclav, stravování po celý rok, hotová jídla, polévky, pochoutky, dobré utopence, nealko, pivo, víno, lihoviny, prodejna Sklo Bohemia, v lázních jsou k dispozici dva skvělé léčivé prameny (jodobromová voda s unikátním složením), bazén a řada lázeňských procedur. Přístup: levý horní roh Zámeckého náměstí, silnicí nahoru na Břeclav, 200 m; pokud jedete od Břeclavi, pak cca 250 m po vjezdu do Lednice. Viz též otevírací doby a ceny, mapa. Tel.: 724259656, e-mail: markovicjosef@seznam.cz.
Autokemp Apollo - terasa Autokemp, restaurace a vinný sklep Apollo - velký kemp pod hrází Mlýnského rybníka s mnoha možnostmi zábavy, ubytování v přírodním prostředí (trávník, stromy, potok), dřevěné chatky, stanování, místa pro karavany a obytné přívěsy, pitná voda, společné sprchy a WC, restaurace, občerstvení, kryté posezení, gril, sluneční bar, cykloterasa, nový vinný sklep s kapacitou 100 osob, dvě hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, badmintonový kurt, ping-pongový stůl, pískoviště, dětské hřiště, koupání 100 m od kempu, parkování, kolárna, ohniště (za předpokladu dodržování bezpečnostních předpisů). Přístup: silnice z Břeclavi do Lednice, 6 km, kemp je napravo od Mlýnského rybníka, silnice z Lednice do Břeclavi, 2 km, kemp je nalevo od Mlýnského rybníka. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, autokemp a vinný sklep. Tel.: 702001819, 519340414 (1.5. - 30.9.), e-mail: info@apollokemp.cz.
Hospoda Na Kradlově - Mikulovská 162, Lednice, tel.: 519 340 228, email: monika.vavrikova@cbox.cz.
Zahrádka pod palmou - kryté i venkovní prostory pod skleníkem, zadní strana zámku Lednice, dětské hřiště, tel.: 608 933 747.
Menza MU - Mendelova zemědělská a lesnická univerzita, Zahradnická fakulta, vysokoškolská menza, stravování i pro mimo-univerzitní veřejnost, menza, bufet. Adresa: Valtická 538, Lednice. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí směrem na Valtice, 500 m. Viz též foto, mapa a Koleje MU. Tel.: 519340161, mob. 739682040, e-mail: skm.koleje.led@mendelu.cz.
Bistro Bohemia - Břeclavská 359, Lednice, tel.: 519 340 240.
Bistro Turbína - zámecký park, u Turbíny (za mostem přes řeku Dyji), provozovatel 1. Plavební s.r.o., tel.: 603 516 358, email: info@1plavebni.cz.
Bistro Janohrad - přístaviště u Janohradu, provozovatel 1. Plavební s.r.o., tel.: 603 516 358, email: info@1plavebni.cz.
Cukrárna Lukášek - 21. dubna 644, Lednice, tel.: 519 340 246, email: monika.vavrikova@cbox.cz.
Restaurace Mario Restaurace Mario - Stylové venkovní atrium. Letní kuchyně s posezením u fontány. Pro děti je k dispozici dětský koutek. Hotel poskytuje krásné ubytování v Lednicko-valtickém areálu přímo u vstupu do Zámeckého parku, zámku a na náměstí. Ubytování ve dvoulůžkových standardně vybavených pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a v 1 apartmánu s vanou a samostatnou ložnicí. Možnost pořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu. Parkování v areálu pro hotelové hosty zdarma, Wifi Internet, úschovna jízdních kol. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklípek. Tel.: 731607210, e-mail: info@hotelmario.cz.
Restaurace Hippoclub Lednice Restaurace Hippoclub Lednice - restaurace v selském stylu, moravská jídla a pití, klidné přírodní prostředí, vhodné také pro rodiny s dětmi, venkovní pohoštění, táboráky, grilování, oslavy, svatby, firemní a školní akce, vinný sklep, ochutnávky vín, country večery, cimbálová muzika. Přístup: silnice z Lednice na Podivín, 300 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto - penzion a restaurace, foto - koně, kočáry, svatby a akce, foto - selská olympiáda, mapa, penzion, koně, kočáry a trasy. Tel.: 519340477, 736625745, e-mail: penzion@hippoclub.cz.
Restaurace Hubertus Restaurace Hubertus - restaurace v hotelu na zámku Valtice, restaurace, kavárna, a jídelní terasa (celková kapacita 120 osob), ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů, některé pokoje mají možnost přistýlky, přednáškový sál (kapacita 50 osob), vinný sklep (kapacita 100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi Internet. Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep. Tel.: 519352537, 736631171, e-mail: info@hotelhubertus.cz.
interiér Restaurant Valtická rychta - tradice nevšední kuchyně, proslulá restaurace v historickém městě Valtice, výtečné jídlo i pití, tradiční staročeská jídla, pivo Budějovický Budvar, nejlepší vína jižní Moravy, 48 míst v restauraci, 70 míst v letní zahradě, catering s kompletním servisem, bankety, rauty, oslavy a firemní akce. Přístup: Valtice, Mikulovská ulice, 50 m od náměstí. Viz též otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519352366, 519353760, 602383 462, e-mail: valticka.rychta@email.cz.
Restaurace Avalon Restaurace Avalon - keltská restaurace, čajovna, venkovní posezení, příjemné prostředí, zajímavý netradiční jídelníček, hotovky, minutky, keltská a vegetariánská jídla, nakládané sýry, keltské palačinky, těstoviny, saláty, domácí kuchyně, čepujeme pivo Bernard, široký výběr rozlévaných vín, jezírko, mini vodopád, pohodová hudba. Přístup: Valtice, pravý horní roh náměstí, 20 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 721384290, e-mail: avalon.valtice@seznam.cz.
Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem - vítáme Vás ve valtickém podzámčí, naše restaurace se zahrádkou Vás vyzývá k příjemnému posezení u dobrého jídla i skvělého valtického vínka, pokud máte zájem u nás zůstat déle nabízíme ubytování v pěti pokojích vybavených sprchou a sociálním zařízením. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody bránou na zámek, pod zámeckými schody nalevo. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 605706117, e-mail: podvaltickymzamkem@seznam.cz.
Hospůdka U Vlků Hospůdka U Vlků - vítáme Vás v útulné hospůdce, kapacita penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, na každém pokoji je k dispozici TV, radio, koupelna s WC, lednička a připojení na Internet, hosté mohou dále využívat hotelové parkoviště, letní zahrádku s možností grilování a ping-pongový stůl, naše restaurace s barem, dobrým pivem (mimo jiné jihočeský Platan) a velkoploškou obrazovkou je oblíbeným místem pro ubytované hosty, místní štamgasty i valtické turisty. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, po 100 m odbočte doprava. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 519352193, 606760701, e-mail: info@penzionuvlku.cz.
Restaurant Amalia Restaurant Amalia - Klidné prostředí a příjemné posezení ve stylovém domácím prostředí s profesionální obsluhou. Klasická česká i mezinárodní kuchyně rozhodně uspokojí jakékoliv vaše přání. Najdete zde také bohatou nabídku moravských vín, piva a ostatní alko i nealko nápojů. V teplém období pro vás máme připravenoiu letní zahrádku s kapacitou 60 míst. Červený salonek je vhodný pro menší rodinné i firemní akce. Nekuřácký lovecký salonek poskytuje příjemné posezení pro 24 hostů. Přístup: z náměstí uličkou okolo kostela vzhůru, pak nalevo, 30 m, od zámku směrem dolů - 100 m. Viz též otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 605414412, 605569909, e-mail: amalia@post.cz.
Restaurace Albero Restaurace Albero - restaurační komplex ve Valticích: restaurace, zahradní restaurace, pizzerie, bistro, vinný sklep a vinárna. S kapacitou 55 míst a stejného počtu míst na letní terase je jednou z největších restaurací ve městě. V jídelním lístku si návštěvníci mohou vybírat ze specialit moravské kuchyně, ale na své si jistě přijdou i milovníci specialit světové gastronomie nebo mořských či sladkovodních ryb. Přístup: Valtice, náměstí Svobody. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion a vinný sklep a vinárna. Tel. 606353755, e-mail: info@valticepenzion.cz.
Villa Daniela - Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion a vinný sklep. Tel.: 774111776, e-mail: recepce@villadaniela.cz.
Restaurace Pod radnicí Restaurace Pod radnicí - se nachází v historickém centru malebného vinařského městečka Mikulova. Kromě restaurace o kapacitě 70 míst nabízíme našim hostům v letních měsících posezení na zahrádce. Naše restaurace má také nekuřácký salónek. Hosté ocení výběr z bohatého jídelního lístku. Projekce na plátno 214 x 214 cm (sportovní přenosy apod.). Možnost připojení k Internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Přístup: horní konec náměstí, radnice. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, Vinný sklep U maršála, Víno Šimák. Tel.: 519323848, e-mail: info@restauracemikulov.cz.
Restaurace Aquarium Relax Restaurace Aquarium Relax - KONDICE s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout: restauraci, fitness, spinning, saunu, whirlpool a solnou jeskyni. Zajistíme pro Vás: ubytování, stravování, relaxaci, výlety, degustace. Pořádáme též firemní akce: oddělený prostor pro 38 až 48 míst pro firmu, projektor s notebookem, WiFi Internet, flipcharty, možno skombinovat s relaxačním centrem a ochutnávkou vín. Restaurace má terasu a bohatý, tradiční i netradiční jídelníček. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou. Viz též otevírací doby a ceny. Tel.: 519324724, e-mail: restaurace@aquariumrelax.cz.
Restaurace Hotel Drnholec Restaurace Hotel Drnholec - anglický hotel na jihu Moravy, vinná restaurace, bar, letní terasa, seminární místnost, salonek, vinný sklípek, výborná česká i zahraniční kuchyně, chlazený Budvárek, whisky, koňaky, doutníky, ochutnávky vín, přijímáme všechny běžné platební karty, jsme připraveni splnit Vaše přání vyslovená v češtině, angličtině i němčině. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep. Tel.: 725555580, e-mail: booking@hoteldrnholec.cz.
Hospůdka U Michala Hospůdka U Michala - Srdečně Vás zveme do našeho ubytování a stylové hospůdky v Brodě nad Dyjí, nedaleko Mikulova. Po celý rok Vám nabízíme vlídnou obsluhu, chlazené i teplé nápoje, skvělá jihomoravská vínka a drobné pochoutky. Omlouváme se, ale zatím nevaříme. Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa a ubytování. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: ubytovaniunasbrod@seznam.cz.
Restaurace Akademie Restaurace Akademie - restaurace (85 míst), bar, letní terasa, obědy, večeře, hostiny, rauty, grilování, známý jihomoravský seminární hotel. Přístup: seminární Hotel Akademie - Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a sklepní vinárna. Tel.: 519364111, 727962313, e-mail: info@hotelakademie.cz.
domů - nahoru
© Petr Hejl