Lednice na Moravě, 608374535, phejl@lednice.org, restaurace, stravování, kavárny, cukrárny, hospody
Lednice na Moravě, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, lázně, ubytování, penziony, hotely, vinné sklepy, restaurace, město, obec, památky, region, cestování, turistika, zájezdy, pobyty, výlety, návštěvy, procházky

Lednice na Moravě
Stravování
Restaurace - kavárny - cukrárny - hospody

Restaurace Onyx Restaurace v centru - Restaurace Onyx - slouží chuti turistů, výběr z 50ti jídel, polévky, klasická česká kuchyně, moravské speciality, minutky, grilování, ryby, dětská a dietní jídla, racionální výživa, saláty, moučníky, poháry, pivo Gambrinus 10° a Pilsner Urquell 12°, výběr špičkových vín, káva, čaj, nealko, light nápoje, velké porce jídel, rychlá a ochotná obsluha, vnitřní restaurace, venkovní terasa, taneční sál, bar. Přístup: nad velkým parkovištěm. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, Café Onyx, restaurace v penzionu, galerie vín, terasa, penzion, ubytovna, foto 1, foto 2 a restaurace v centru a café Onyx - mapa. Tel.: 608574370, 608600556, e-mail: recepce@onyxlednice.cz.
Café Onyx Café Onyx - Posezení v centru Lednice v útulném prostředí s obsluhou uvnitř i venku. Pod markýzou vidí cyklisté na své zaparkované miláčky. V kavárně je kvalitní TV s velkou obrazovkou. Kávy a čaje, alkoholické i nealko nápoje, míchané nápoje, velký výběr jídel, sladkostí a pochoutek - zákusky, zmrzlina, poháry, saláty, těstoviny, sleciality na lávovém grilu. Přístup: nad velkým parkovištěm. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, restaurace v centru, restaurace v penzionu, galerie vín, terasa, penzion, ubytovna, foto 1, foto 2 a mapa. Tel.: 608574370, 608600556, e-mail: recepce@onyxlednice.cz.
Restaurace V penzionu Restaurace V penzionu - stylová restaurace v Penzionu Onyx má kapacitu 60 míst a ve spojení s venkovní terasou až 240 míst. Je to ideální místo pro stravování v rámci firemních akcí. Přístup: z náměstí v Lednici směrem na Bulhary, 800 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, restaurace v centru, Café Onyx, galerie vín, terasa, penzion, ubytovna, foto 1, foto 2 a mapa. Tel.: 519340068, 608600553, e-mail: recepce@onyxlednice.cz.
Penzion a restaurace u Fábů Restaurace u Fábů - vítá vás nové turistické zařízení v Lednici, při příjezdu od Podivína; restaurace má kapacitu 56 míst + cca 50 míst na venkovní terase, ubytování je ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, internetovým připojením, výhledem do zámeckého parku a na zámek, celková kapacita penzionu je 23 lůžek; možnost pořádání společenských akcí, svateb, jubileí, firemních večírků, školení apod., k dispozici je konferenční místnost (12 míst) s projektorem; vlastní parkoviště, střežené kamerovým systémem, možnost návštěvy vinného sklípku v Lednici i po okolí; zámek, park a další atrakce jsou v bezprostřední blízkosti. Přístup: Z náměstí nebo z parkoviště směrem na Podivín. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 519324884, 608345525, e-mail: info@lednickypenzion.cz.
Lobby Bar - Hotel Princess Lobby Bar - The Imperial Bar je integrální součástí hotelu Princess v centru Lednice a skládá se ze čtyž částí: Bar + Lobby 30 míst, Sál s krbem 44 míst, Zimní zahrada s výhledem do dvorany 28 míst, Terasa navazující na zimní zahradu 28 míst. Naše speciality jsou výborná italká káva, koktejly, víno z 15 vinařství, domácí limonáda. Nový rodinný hotel v centru Lednice (klidová zóna). Pro vstup do zámeckého areálu stačí přejít ulici. Nabízí Vám prostorné, plně klimatizované pokoje s nadstandardním vybavením (trezory, minibary, LED TV, vysoušeče vlasů atd.). Kapacita je 14 pokojů, 30 lůžek. V hotelu je možná úschova kol. Uspořádáme pro Vás svatebních hostiny, konference a rodinné nebo podnikové oslav. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Hotel Princess. Tel.: 775877778, e-mail: info@hotelprincess.cz.
Restaurace a pizzerie Na knihovně Restaurace a pizzerie Na knihovně - Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. Zveme Vás do příjemného prostředí na posezení i občerstvení. Vaříme domácí i zahraniční kuchyni, naší specialitou jsou italské pizzy. Na čepu máme Bernard, vínka jsou z vinařství Chateau Lednice, káva od firmy Corsini. Před restaurací je zahrádka, k dipozici je WiFi. Naši kuchaři i servírky jsou stále dobře naladěni. Přístup: z velkého parkoviště jděte ulicí nebo cestou na Zámecké náměstí, v pravém horním rohu Zámeckého náměstí odbočte doprava, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a ubytování. Tel.: 608018171, 518321025, e-mail: 770826@seznam.cz.
Café Chateau Café Chateau - Café Chateau se nachází na čestném nádvoří zámku. Přístup: zadní nádvoří, projdete levým křídlem zámku okolo pokladny, nebo obejdete levé křídlo zámku. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny a mapa. Tel: 773026252, e-mail: cafechateaulednice@gmail.com, Google+.
Restaurace U Tlustých Restaurace U Tlustých - Restaurace U Tlustých nabízí kuchyni, která si zakládá na čerstvých surovinách. Ochutnejte naše poctivé speciality v srdci jihomoravské Lednice a nechejte se obsloužit profesionály. Rodinný podnik produkující řadu exkluzivních moravských delikates. Ručně nakládané sýry, uzené speciality a mnoho dalších dobrot vyrobených z lásky k dobrému jídlu. Viz též foto, mapa. Tel.: 606571362, e-mail: info@restauraceutlustych.cz.
Restaurace Obecní dům Restaurace Obecní dům - restaurace, 3 sály, kavárna, venkovní posezení, budova radnice, moderní rekonstrukce, nový interiér, krásné prostředí, klasická česká a moravská kuchyně, minutky, ryby, bezmasá jídla, saláty, poháry, moučníky, pivo, víno, lihoviny, nealko, šachy, společenské hry, kapacita restaurace je 120 míst, sdružená kapacita se Zámeckou restaurací je 200 míst. Přístup: z velkého parkoviště jděte ulicí nebo cestou na Zámecké náměstí, v pravém horním rohu Zámeckého náměstí odbočte doprava, 10 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Viz též https://www.facebook.com/obecnidumlednice. Tel.: 723736488, 725964435, 774887679, e-mail: ledniceobecnidum@seznam.cz.
Zámecká restaurace a cukrárna Lednice Zámecká restaurace a cukrárna - je umístěna v budově Zámeckého hotelu, národní památka přímo v zámeckém parku, venkovní zahrádka s vyhlídkou na zámek, nově zrekonstruováno, stylové prostředí, velmi široký výběr teplých jídel a zeleninových salátů, speciality šéfkuchaře, přijatelné ceny, kvalitní jakostní a výběrová vína z Vinných sklepů Valtice. Cukrárna je proslulá velice kvalitními zákusky a dalšími cukrářskými výrobky. Nabízí skvělé ovocné zákusky s jogurtovou náplní, chlazené ovocné saláty, kopečkovou zmrzlinu, poháry, studené i teplé nápoje, kapacita restaurace je 80 míst, sdružená kapacita s restaurací Obecní dům je 200 míst. Přístup: z velkého parkoviště jděte nahoru do zámeckého areálu, na křižovatce cest odbočte doprava, 50 m, ze Zámeckého náměstí (radniční parkoviště) vejděte do vchodu do zámeckého areálu, 10 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep. Tel.: 530503464, e-mail: recepce@hotellednice.cz.
Restaurace Včelařský dvůr - budova Restaurace Včelařský dvůr - restaurace v loveckém stylu, letní zahrádka, 2 bowlingové dráhy, kapacity: restaurace 45 míst, letní zahrádka 120 míst, bowling 30 míst, naše restaurace nese jméno Včelařský dvůr a nachází se přímo v srdci Lednicko-valtického areálu, poloha Včelařského dvora jej přímo předurčuje stát se místem, kde si mohou obdivovatelé krás lichtenštejnské architektury i podlužanské přírody odpočinout a občerstvit se před další cestou nebo jen v klidu a pohodě zakončit příjemný den trávený na výletě s rodinou, v parných letních dnech vás rádi přivítáme na naší zastřešené zahrádce s venkovním grilem a barem, v chladnějších dnech vás zveme na návštěvu naší restaurace, sportovněji založené návštěvníky pak jistě zaujme možnost pronájmu bowlingových drah, náš bowling je otevřen dlouho do noci nebo do rána, parkoviště pro osobní vozy i jízdní kola je našim hostům k dispozici, pořádáme zábavy, diskotéky, oslavy, svatby, firemní akce a rauty. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Mikulov, po 700 m na křižovatce ve tvaru Y rovně směrem na Bulhary, po 50 m se napravo nachází restaurace Včelařský dvůr. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion, vinný sklep. Tel.: 725835763, e-mail: info@vcelarskydvur.cz.
Hotel Galant - restaurace Hotel Galant - restaurace - restaurace (kapacita 80 osob), klasická česká jídla i mezinárodní kuchyně, Moravský salonek (kapacita 40 osob), gril, venkovní zahrádka, vinný sklep (kapacita 80 osob), venkovní vinná restaurace (pergola, posezení, kapacita 80 osob), firemní akce, degustace vín, cimbálová hudba, dechovka, restaurace, Moravský salonek i vinný sklep jsou nekuřácké. Naše kuchyně již několik let striktně zakazuje používat takzvané convenience, což jsou veškeré pomocné sušené preparáty, obsahující spoustu takzvaných éček a ostatních protispékavých látek a barviv. Veškeré pokrmy, včetně polévek se u nás připravují výhradně z prvotních surovin (například polévka z masa a zeleniny, omáčky z cibulových, či jiných základů a poctivých vývarů). V naší kuchyni používáme pouze čerstvé suroviny z nejbližšího okolí, domácí slaninu, párky, v sezóně i zeleninu, ovoce a bio hovězí. Jednotlivá menu jsou sestavena s ohledem na krajové odlišnosti a doufáme, že budou k Vaší spokojenosti. Přístup: vedle velkého parkoviště. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel, vinný sklep, vinařský dvůr, úschovna a půjčovna kol, bazén a koně a kočáry. Tel.: 519340130, e-mail: lednice@galant.cz.
Restaurace Lázně Lednice Restaurace Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla, nový objekt, krásný interiér, 38 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, snídaně, obědy a večeře pro hosty i externí návštěvníky, kvalitní strava, nízké ceny, dřevěné sochy, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén pro lázeňské hosty zdarma, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábaly...), Internet k dispozici, nedaleko je zámecký areál (zámek Lednice, zahrada, park), salety (architektonické skvosty v krajině), lužní lesy, rybníky (Zámecký, Mlýnský, Apollo...), potoky, atrakce (akvárium Malawi, výstava Tajemná Indonézie, show dravců...), léčebné a relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, ubytování a léčení. Tel.: 519304811, 724730804, e-mail: recepce.lednice@laznehodonin.cz.
Restaurace Myslivna Restaurace Myslivna - Lednicko-valtický areál, zajímavý penzion v klidné části Lednice s mnoha možnostmi zábavy, kapacita 38 lůžek plus přistýlky, 2-4 lůžkové pokoje a apartmány, stylová lovecká restaurace s krbem (50 míst), pivnice (50 míst), letní zahrádka s terasou (60 míst), sleva: snídaně je v ceně ubytování, snídaně, obědy, večeře, denní menu, Vaše pochoutky připravují mistři kuchaři v moderně zařízeném kuchyňském bloku, vynikající kuchyně se stálou nabídkou jídel připravovaných ze zvěřiny, hostiny pod širým nebem (pečené sele, grilované pochoutky ze zvěřiny, víno, pivo, zvěřinové speciality, Silvestr - 2 kapely, ohňostroj), sportovní vyžití pro celou rodinu, kulečník, dvoudráhová kuželna, podzemní střelnice 25 m se 6 stavy, půjčování zbraní, prodej střeliva a doplňků, střelnici mohou využívat i hosté nevlastnící zbrojní průkaz, sleva: snídaně je v ceně ubytování. Přístup: z centra Lednice po ulici směrem na Břeclav, v parku odbočte doprava, 500 m; od Břeclavi po příjezdu do Lednice odbočte první ulicí doleva a u areálu Tranzy (bývalá Fruta) zabočte doprava k nádraží, 200 m; od Valtic zabočte po příjezdu do Lednice první ulicí doprava, 300 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 519340220, 604564111, e-mail: penzion@myslivna-lednice.eu.
Hospůdka U korunky Hospůdka U korunky - restaurace u silnice Lednice-Břeclav, stravování po celý rok, hotová jídla, polévky, pochoutky, dobré utopence, nealko, pivo, víno, lihoviny, levné ubytování nedaleko lázní Lednice, prodejna Sklo Bohemia, v lázních jsou k dispozici dva skvělé léčivé prameny (jodobromová voda s unikátním složením), bazén a řada lázeňských procedur. Přístup: levý horní roh Zámeckého náměstí, silnicí nahoru na Břeclav, 200 m; pokud jedete od Břeclavi, pak cca 250 m po vjezdu do Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, mapa. Tel.: 724259656, e-mail: markovicjosef@seznam.cz.
Autokemp Apollo - terasa Autokemp, restaurace a vinný sklep Apollo - velký kemp pod hrází Mlýnského rybníka s mnoha možnostmi zábavy, ubytování v přírodním prostředí (trávník, stromy, potok), dřevěné chatky, stanování, místa pro karavany a obytné přívěsy, pitná voda, společné sprchy a WC, restaurace, občerstvení, kryté posezení, gril, sluneční bar, cykloterasa, nový vinný sklep s kapacitou 100 osob, dvě hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, badmintonový kurt, ping-pongový stůl, pískoviště, dětské hřiště, koupání 100 m od kempu, parkování, kolárna, ohniště (za předpokladu dodržování bezpečnostních předpisů), individuální turistika, společenské akce, firemní akce. Přístup: silnice z Břeclavi do Lednice, 6 km, kemp je napravo od Mlýnského rybníka, silnice z Lednice do Břeclavi, 2 km, kemp je nalevo od Mlýnského rybníka. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, autokemp a vinný sklep. Tel.: 777187160, e-mail: info@atcapollo.cz.
Menza MU - Mendelova zemědělská a lesnická univerzita, Zahradnická fakulta, vysokoškolská menza, stravování i pro mimouniverzitní veřejnost, bufet. Adrasa: Valtická 538, Lednice, tel.: 541 421 532, 519 367 211, email: jarolina@uskm.mendelu.cz. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí směrem na Valtice, 500 m. Viz též mapa a Koleje MU.
Bistro Bohemia - Břeclavská 359, Lednice, tel.: 519 340 240.
Bistro Turbína - zámecký park, u Turbíny (za mostem přes řeku Dyji), provozovatel 1. Plavební s.r.o., tel.: 603 516 358, email: info@1plavebni.cz.
Bistro Janohrad - přístaviště u Janohradu, provozovatel 1. Plavební s.r.o., tel.: 603 516 358, email: info@1plavebni.cz.
Cukrárna Lukášek - 21. dubna 644, Lednice, tel.: 519 340 246, email: monika.vavrikova@cbox.cz.
Restaurace Mario Restaurace Mario - Stylové venkovní atrium. Letní kuchyně s posezením u fontány. Pro děti je k dispozici dětský koutek. Hotel poskytuje krásné ubytování v Lednicko-valtickém areálu přímo u vstupu do Zámeckého parku, zámku a na náměstí. Ubytování ve dvoulůžkových standardně vybavených pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a v 1 apartmánu s vanou a samostatnou ložnicí. Možnost pořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu. Parkování v areálu pro hotelové hosty zdarma, Wifi Internet, úschovna jízdních kol. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklípek. Tel.: 519322328, 731607210, e-mail: info@hotelmario.cz.
Restaurace Hippoclub Lednice Restaurace Hippoclub Lednice - restaurace v selském stylu, moravská jídla a pití, klidné přírodní prostředí, vhodné také pro rodiny s dětmi, venkovní pohoštění, táboráky, grilování, oslavy, svatby, firemní a školní akce, vinný sklep, ochutnávky vín, country večery, cimbálová muzika. Přístup: silnice z Lednice na Podivín, 300 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, fotografie - penzion a restaurace, fotografie - koně, kočáry, svatby a akce, fotografie - selská olympiáda, mapa, penzion, vinný sklep, koně, kočáry, trasy a selská olympiáda. Tel.: 519340477, 736625745, e-mail: hippoclub@penzion.com.
Restaurace Hubertus Restaurace Hubertus - restaurace v hotelu na zámku Valtice, restaurace, kavárna, a jídelní terasa (celková kapacita 120 osob), ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů, některé pokoje mají možnost přistýlky, přednáškový sál (kapacita 50 osob), vinný sklep (kapacita 100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi Internet, zámek Valtice je historickou rezidencí šlechtického rodu Liechtensteinů, Valtice jsou hlavním městem vína, okolí je poseto vinohrady, ve městě je řada sklepů (Salon vín České republiky, Zámecký sklep a Hradební vinný sklep přímo na zámku Valtice, Křížový sklep, vinný sklep Valtické podzemí, sklep Moravský sommelier...), během roku se zde koná řada vinařských akcí (košty, vinobraní, soutěže...), v okolí je řada památek a přírodních zajímavostí (zámky Valtice, Lednice a Mikulov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Národní zemědělské muzeum, vyhlídková terasa Reistna, letohrádek Belveder, Hraniční zámeček, Rendezvous, kaple Svatého Huberta, Tři Grácie, Pálava...). Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep. Tel.: 519352537, 736631171, e-mail: info@hotelhubertus.cz.
interiér Restaurant Valtická rychta - tradice nevšední kuchyně, proslulá restaurace v historickém městě Valtice, výtečné jídlo i pití, tradiční staročeská jídla, pivo Budějovický Budvar, nejlepší vína jižní Moravy, 48 míst v restauraci, 70 míst v letní zahradě, catering s kompletním servisem, bankety, rauty, oslavy a firemní akce, které se mohou konat na Valtickém zámku i ve stylových vinných sklepích (Salon vín České republiky, vinný sklep Valtické podzemí, Vinný sklep Rytířů vín...), degustace vín, cimbálová muzika v tradičních moravských krojích. Přístup: Valtice, Mikulovská ulice, 50 m od náměstí. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519352366, 519353760, e-mail: Valticka.rychta@email.cz.
Restaurace Avalon Restaurace Avalon - keltská restaurace, čajovna, venkovní posezení, příjemné prostředí, zajímavý netradiční jídelníček, hotovky, minutky, keltská a vegetariánská jídla, nakládané sýry, keltské palačinky, těstoviny, saláty, domácí kuchyně, čepujeme pivo Bernard, široký výběr rozlévaných vín, jezírko, mini vodopád, pohodová hudba. Přístup: Valtice, pravý horní roh náměstí, 20 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 739368595, 777299597, e-mail: LadislavaMachackova@email.cz.
Čajovna Avalon - Centrum rozvoje osobnosti Čajovna Avalon - Centrum rozvoje osobnosti - Milí hledající, vítáme vás v avalonské čajovně. Ocitáte se v prostoru, který je věnován relaxaci, osobnímu růstu člověka, zdraví, sebepoznání a vnitřní transformaci. V průběhu roku se v Avalonu budete setkávat s různými zajímavými lidmi prostřednictvím přednášek, seminářů a kurzů, které budou zaměřeny na léčení, zdravý způsob života, psychologii, filozofii, cestovatelství a vše zajímavé. Dáváme taky možnost prezentace lidem z oblasti umění, v podobě výstav či zajímavých hudebních vystoupení. Avalon by měl být místem povznášejícím člověka na duši a napomáhajícím uvědomit si krásu života, jeho podstatu a pravý smysl. Legenda praví že Avalon je ostrov, na kterém se rozprostírá keltský ráj. Je to místo klidu a míru, kam odešel král Artuš po své smrti. Místo, kde je ukryt Svatý Grál, zdroj veškerého poznání. Je zde dostatek potravy pro tělo i pro duši, dokonalá harmonie, kde není žádných nemocí ani jiných strastí. Čajovna Vám poskytne možnost relaxace a odpočinku a vzbudí ve Vás schopnost naladit se na svět vnitřního ticha. Uvolněte se, pozvedněte šálek čaje, vdechněte jeho vůni a nechte se unášet… Přístup: Valtice, pravý horní roh náměstí, 20 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace Avalon.
Hospůdka U Vlků Hospůdka U Vlků - vítáme Vás v útulné hospůdce - náš penzion se nachází asi 150 m od historického centra města Valtice, součásti Lednicko-Valtického areálu, kapacita penzionu je pět dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, na každém pokoji je k dispozici TV, radio, koupelna s WC, lednička a připojení na Internet, hosté mohou dále využívat hotelové parkoviště, letní zahrádku s možností grilování a ping-pongový stůl, naše restaurace s barem, dobrým pivem (mimo jiné jihočeský Platan) a velkoploškou obrazovkou je oblíbeným místem pro ubytované hosty, místní štamgasty i valtické turisty. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody ulicí směrem na Břeclav, po 100 m odbočte doprava. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 519352193, 606760701, e-mail: info@penzionuvlku.cz.
Villa Daniela - Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Villa Daniela - Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - penzion, restaurace a vinný sklep v jednom objektu, gastronomické a sklepní služby zahrnují posezení v restauraci, ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion a vinný sklep. Tel.: 608828297, 776245851, e-mail: rocarkova@sklepuvaly.cz.
Restaurace Pod Zámkem Restaurace Pod Zámkem - vítáme Vás ve valtickém podzámčí, naše restaurace se zahrádkou Vás vyzývá k příjemnému posezení u dobrého jídla i skvělého valtického vínka, pokud máte zájem u nás zůstat déle nabízíme ubytování v pěti pokojích vybavených sprchou a sociálním zařízením, z restaurace i pokojů je krásný výhled na zámek a kostel, kousek od našeho penzionu je zámecký park, který můžete využít k procházkám a odpočinku. Přístup: Valtice, z náměstí Svobody bránou na zámek, pod zámeckými schody nalevo. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 605706117, e-mail: josefah@seznam.cz.
Restaurant Amalia Restaurant Amalia - Klidné prostředí a příjemné posezení ve stylovém domácím prostředí s profesionální obsluhou. Restaurace je přizpůsobena pro individuálních návštěvníky, rodiny, skupiny domácích i zahraničních turistů a pro pořádání slavnostních hostin, rautů, svateb i firemních večírků. Klasická česká i mezinárodní kuchyně rozhodně uspokojí jakékoliv vaše přání. Najdete zde také bohatou nabídku moravských vín, piva a ostatní alko i nealko nápojů. V teplém období pro vás máme připravenoiu letní zahrádku se slunečníky a kapacitou 60 míst. Červený salonek je vhodný pro menší rodinné i firemní akce, jako například svatby, narozeniny, promoce, oslavy a školení. Nekuřácký lovecký salonek poskytuje příjemné posezení pro 24 hostů. Výzdoba je tvořena z originálních trofejí majitelů restaurace. Přístup: z náměstí uličkou okolo kostela vzhůru, pak nalevo, 30 m, od zámku směrem dolů - 100 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 603558377, 602966203, e-mail: amalia@post.cz.
Restaurace Albero Restaurace Albero - restaurační komplex ve Valticích: restaurace, zahradní restaurace, pizzerie, bistro, vinný sklep a vinárna. Při vstupu na historické náměstí restauraci nelze přehlédnout, neboť stojí v pomyslné bráně. S kapacitou 55 míst a stejného počtu míst na letní terase je jednou z největších restaurací ve městě. Interiér restaurace v barokním stylu je ideálním místem k příjemnému posezení při dobrém jídle a pohárku kvalitního moravského vína. V jídelním lístku si návštěvníci mohou vybírat ze specialit moravské kuchyně, ale na své si jistě přijdou i milovníci specialit světové gastronomie nebo mořských či sladkovodních ryb. Oblíbené jsou též naše výborné speciality z chřestu. Provoz restaurace s příjemnou obsluhou a vynikající kuchyní je určen všem, kteří hledají při návštěvě zámeckého města příjemnou atmosféru klidného rodinného podniku. Rozsah nabízených služeb restauračního komplexu Albero vyústil v cateringovou službu. Připravujeme slavnostní tabule pro různé oslavy, večírky, narozeninové a zahradní párty. Na přání připravíme občerstvení při firemních oslavách, při otevření nových provozů nebo pro účely sportovních akcí. Disponujeme velkým inventářem, takže není problém připravit rautové stoly až pro 200 osob. Pokud vám ale postačí jen slavnostní mísa pro posezení s přáteli, jsme připraveni splnit jakékoliv přání. Přístup: Valtice, náměstí Svobody. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion a vinný sklep a vinárna. Tel. 606353755, e-mail: info@valticepenzion.cz.
Restaurace a bar Rendezvous Restaurace a bar Rendezvous - Tiché prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera je vhodné pro romantiky i milovníky historie. Rovněž si zde přijdou na své milovníci vína. Pro hosty jsou k dispozici dvojlůžkové pokoje se sprchou a sociálním zařízením (možnost přistýlek), specialitou je dvoulůžkový apartmán s vířivou vanou. Příjemnými součátmi penzionu jsou také restaurace, bar, vinárna a vinný sklep. Máte možnost polopenze či plné penze. V penzionu je úschova kol, parkování automobilů je před penzionem. U nás můžete prožít zábavnou oslavu či firemní školení, náš penzion může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do okolí. Lednicko-valtrický areál je rájem turistů i cykloturistů. Valtice nejsou v klidu ani v zimě - vinařské a zábavné akce jsou zde pořádány po celý rok. Pro firmy, společnosti i rodinné oslavy Vám rádi připravíme hostiny formou rautového stolu (8-40) osob. Uspořádáme pro Vás svatbu se vším, co k ní patří (svatební zvyky, cimbálová, country či moderní hudba...). Na přání organizujeme degustace valtických a jihomoravských vín. Přístup: Valtice, Střelecká ulice; autem, na kole: z Mikulovské ulice odbočte směrem vzhůru, cca 300 m; pěšky: z náměstí směrem na jih, cca 200 m, poté odbočte doprava nahoru, na křižovatce jděte přímo úzkou uličkoun, na malé křižovatce doleva nahoru, cca 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel. 777060404, e-mail: antonin-neuman@seznam.cz.
Disco club Kinopolis - Valtice Disco club Kinopolis - oblíbené diskotéky ve Valticích, již jeden rok je pro Vás otevřen náš DISCO CLUB, ve kterém najdete 3 bary o celkové délce 32 metrů, světelné efekty a kvalitní aparaturu zajišťující zvuk vysoké kvality. Hudební náplní Vás příjemně naladí i rozproudí známí diskjockeyové. Na barech máte velký výběr nápojů všech kvalitních značek. DISCO CLUB KINOPOLIS můžete navštívit vždy v pátek a sobotu od 20 hodin. Organizujeme řadu akcí (Disco Night, Jägermeister Night). Přijďte se pobavit, těšíme se na Vás. Přístup: z náměstí Valtice na hlavní křižovatku, odbočte doleva, 50 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa.
Restaurace Pod radnicí Restaurace Pod radnicí - se nachází v historickém centru malebného vinařského městečka Mikulova. Kromě restaurace o kapacitě 70 míst nabízíme našim hostům v letních měsících posezení na zahrádce s výhledem na barokní zámek, Dietrichsteinskou hrobku, morový sloup a historické domy mikulovského náměstí. Posezení pod vinnou pergolou ve dvoře restaurace je chladivou oázou v horkých letních dnech. Naše restaurace má také nekuřácký salónek. Hosté ocení výběr z bohatého jídelního lístku. Projekce na plátno 214 x 214 cm (sportovní přenosy apod.). Možnost připojení k Internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Jsme samozřejmě k dispozici všem návštěvníkům Mikulova - individuálním turistům, rodinám, přátelům i skupinám. Náš profesionální tým pro Vás zajistí rauty, prezentace, firemní večírky i soukromé oslavy v naší restauraci nebo ve Vámi určených prostorách. Připravíme speciality studené i teplé kuchyně a zhotovíme několik variant menu dle Vašeho přání. Přístup: horní konec náměstí, radnice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, Vinný sklep U maršála, Víno Šimák. Tel.: 519323848, 775171479, e-mail: info@restauracemikulov.cz.
Restaurace Aquarium Relax Aquarium Relax - KONDICE s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout: restauraci, fitness, spinning, saunu, whirlpool a solnou jeskyni. Zajistíme pro Vás: ubytování, stravování, relaxaci, výlety, degustace. Pořádáme též firemní akce: oddělený prostor pro 38 až 48 míst pro firmu, projektor s notebookem, WiFi Internet, flipcharty, možno skombinovat s relaxačním centrem a ochutnávkou vín. Restaurace má terasu a bohatý, tradiční i netradiční, jídelníček. Fitness se nachází v podkrovní klimatizované místnosti se zachovalým původním trámovím. Vyzkoušejte u nás pilates, power jógu, cvičení na posílení bříška, cvičení pro bolavá záda a další zdravotní cvičení. Spinning (trénink na stacionárních kolech) je pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji postavu, sílu a fyzickou kondici zábavným způsobem. Je prostředkem k hubnutí, tvarování, zpevňování postavy a specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. Tradiční finská sauna z kvalitního cedrového dřeva nabízí možnost potěšit tělo i duši. Soušástí sauny je vyvíječ páry, aromaterapie (vonné esence), "hvězdné nebe", relaxační hudba, sprcha a relaxační místnost. Whirlpool s masážním efektem Vám přinese dokonalé uvolnění všech partií Vašeho těla. Výjimečné prostředí s hudbou a svíčkami je tím pravým dárkem, místem pro Vaše oslavy a přátelská posezení s vínkem a občerstvením. Pro odpočinek, relaxaci a terapii: v naší solné jeskyni na sebe nechte působit blahodárné účinky kamenné soli a soli z Mrtvého moře, relaxační hudbu a úžasné barvy. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny. Tel.: 519324724, e-mail: restaurace@aquariumrelax.cz.
Restaurace Hotel Drnholec Restaurace Hotel Drnholec - anglický hotel na jihu Moravy, vinná restaurace, bar, letní terasa, seminární místnost, salonek, vinný sklípek, výborná česká i zahraniční kuchyně, chlazený Budvárek, whisky, koňaky, doutníky, ochutnávky vín, přijímáme všechny běžné platební karty, jsme připraveni splnit Vaše přání vyslovená v češtině, angličtině i němčině. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep. Tel.: 519519307, e-mail: booking@hoteldrnholec.cz.
Hospůdka U Michala Hospůdka U Michala - Srdečně Vás zveme do našeho ubytování a stylové hospůdky v Brodě nad Dyjí, nedaleko Mikulova. Po celý rok Vám nabízíme vlídnou obsluhu, chlazené i teplé nápoje, skvělá jihomoravská vínka a drobné pochoutky. Omlouváme se, ale zatím nevaříme. Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce "Zelené pivo na Zelený čtvrtek". V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a ubytování. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: hospudkaumichala@seznam.cz.
Restaurace Akademie Restaurace Akademie - restaurace (85 míst), bar, letní terasa, obědy, večeře, hostiny, rauty, grilování, známý jihomoravský seminární hotel, ***, Slovácko, kongresová, pobytová a tranzitní turistika, konference, školení, semináře, prezentace výrobků a služeb, oslavy, svatby, 51 pokojů, sklepní vinárna, 5 seminárních sálů, VIP salonek, PC učebna, prezentační technika, relaxační centrum (fitness, stolní tenis, elektronické šipky, ruské kuželky, petanque), venkovní bazén, snídaně formou bufetu, hotelové parkoviště, WiFi Internet, možnost ubytovat Vašeho psa či kočku, kartový systém, sauna, prohřívací kabina, vířivý bazén, solárium, masáže, kola, skůtry, směnárna, taxi, praní a žehlení prádla. Přístup: seminární Hotel Akademie - Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a sklepní vinárna. Tel.: 519364111, e-mail: info@hotelakademie.cz.
domů - nahoru
© Petr Hejl