Lednice na Moravě, 608374535, phejl@lednice.org, ubytování, hotely
Lednice na Moravě, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, lázně, ubytování, penziony, hotely, vinné sklepy, restaurace, město, obec, památky, region, cestování, turistika, zájezdy, pobyty, výlety, návštěvy, procházky

Lednice na Moravě
Ubytování
Hotely

bazén Relax Hotel Štork - vítejte v novém hotelu, který se nachází pouhých 5 minut volné chůze od centra Lednice, hostům nabízíme příjemné ubytování, vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuání pobyty, celkový počet pevných lůžek je 56 plus 10 přistýlek, v hotelu naleznete bistro s občerstvením, vinárnu, venkovní zastřešený bazén s protiproudem, vířivku, saunu, k dispozici jsou masáže, parkování před hotelem je hlídáno kamerovým systémem, přijímáme platební karty a poukázky, poskytujeme zvýhodněné balíčky služeb. Přístup: z centra Lednice po Valtické ulici, 200 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinárna a bazén. Tel.: 519440940, 733133833, e-mail: recepce@relaxhotelstork.cz.
Hotel Princess Hotel Princess - Nově otevřený rodinný hotel v centru Lednice (klidová zóna). Pro vstup do zámeckého areálu stačí přejít ulici. Nabízí Vám prostorné, plně klimatizované pokoje s nadstandardním vybavením (trezory, minibary, LED TV, vysoušeče vlasů atd.). Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Připojení na Internet je zdarma. Kapacita je 14 pokojů, 30 lůžek. V hotelu je možná úschova kol. Uspořádáme pro Vás svatebních hostiny, konference a rodinné nebo podnikové oslav. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Lobby Bar. Tel.: 775877778, e-mail: info@hotelprincess.cz.
Hotel Mario Hotel Mario - Krásné ubytování v Lednicko-valtickém areálu přímo u vstupu do Zámeckého parku, zámku a na náměstí. Ubytování ve dvoulůžkových standardně vybavených pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a v 1 apartmánu s vanou a samostatnou ložnicí. Možnost pořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu. Letní kuchyně s posezením u fontány. Pro děti venkovní dětský koutek. Parkování v areálu pro hotelové hosty zdarma, Wifi Internet, úschovna jízdních kol. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklípek. Tel.: 731607210, e-mail: info@hotelmario.cz.
Hotel Galant Hotel Galant - příjemný moderní hotel **** v těsné blízkosti Lednického zámku, 50 vesměs dvojlůžkových pokojů (televize, satelit, rádio, internet, minibar), 24/7 servis, hotel je nekuřácký, pizzerie, zahradní restaurace, 3 kongresové sály, vinný sklep (80 osob), společenské a firemní akce, prezentační technika, tlumočnické a služby, směnárna, trezor, suvenýry, WiFi, sport, výlety, další služby. Přístup: vedle velkého parkoviště. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, pizzerie, vinný sklep, bazén. Tel.: 519340130, 519340135, 608968388, e-mail: lednice@galant.cz.
ubytování - budova Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla, nový objekt, krásný interiér, 80 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, dřevěné sochy, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén pro lázeňské hosty zdarma, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábaly...), Internet k dispozici, nedaleko je zámecký areál (zámek Lednice, zahrada, park), salety (architektonické skvosty v krajině), kopce, Pálava, lužní lesy, rybníky, řeka Dyje, potoky, atrakce na zámku, léčebné a relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, léčení a restaurace. Tel.: 519304811, 724730804, e-mail: recepce@lednicelazne.cz.
Garni Hotel Garni Hotel - zajímavý hotel v lednickém zámeckém parku, 10 komfortně vybavených pokojů a apartmánů, snídaně formou švédského stolu, obědy či večeře v blízké restauraci, bazén, zahradní gril s posezením, vinotéka, stolní tenis, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště (bezpečnostní kamera), WI-FI, vysokorychlostní Internet, občerstvení, suvenýry, přímý vstup do zámeckého parku (procházky, jogging, v zimě bruslení), společenské a firemní akce. Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Podivín, 500 m; silnice od Podivína, po příjezdu do katastru Lednice je hotel na levé straně. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, plavby zámeckým areálem. Tel.: 603568876, e-mail: info@hotel-lednice.cz.
Zámecký hotel Lednice Zámecký hotel Lednice - Hotel se nachází přímo v zámeckém parku. Pposkytujeme ubytování, cukrárnu, vinný sklep, salonek, konferenční místnosti a restauraci s letní zahrádkou a výhledem na zámek. Pokoje jsou vybaveny tak, aby navozovaly dojem zámeckého prostředí. V přízemí je pokoj s bezbariérovým přístupem. Lednice je lázeňská obec, lze zajistit lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě prováděné v moderní lázeňské budově. Přístup: z velkého parkoviště jděte nahoru do zámeckého areálu, na křižovatce cest odbočte doprava, na Zámeckém náměstí jděte ke vchodu do zámeckého areálu. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a cukrárna a vinný sklep. Tel.: 530503464, e-mail: recepce@hotellednice.cz.
zámek, hotel Zámecký hotel Hubertus - hotel na zámku Valtice, ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů plus přistýlky, restaurace, kavárna, jídelní terasa (celem 120 osob), přednáškový sál (50 osob), vinný sklep (100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi, zámek Valtice je historickou rezidencí šlechtického rodu Liechtensteinů, Valtice jsou hlavním městem vína, okolí je poseto vinohrady, ve městě je řada sklepů (Salon vín, Zámecký sklep, Hradební vinný sklep, Křížový sklep, Valtické Podzemí...), během roku se zde konají vinařské akce (košty, vinobraní, soutěže...), v okolí je řada památek a přírodních zajímavostí (zámky Valtice, Lednice a Mikulov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Národní zemědělské muzeum, vyhlídková terasa Reistna, letohrádek Belveder, Hraniční zámeček, Rendezvous, Pálava...). Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 519352537, 736631171, e-mail: info@hotelhubertus.cz.
Penzion Klaret Hotel Klaret - stylový hotel v klidné části Valtic, 14 pokojů a 1 apartmán s komfortním vybavením, velké venkovní prostranství, krásný výhled na okolní přírodu (Pálava), rozšířená bufetová snídaně, připojení na internet WI-FI v celém objektu, uzavřený areál s parkovištěm pro hosty, vlastní archivní sklep s vínem, venkovní posezení na terase, grill a venkovní krb, školící místnost a audio a video, úschovna kol a servis, sportovní výživa a poradenství, sportovní a rekondiční masáže, venkovní bazén. Přístup: Valtice, Střelecká ulice; autem, na kole: z Mikulovské ulice odbočte směrem vzhůru, cca 300 m; pěšky: z náměstí směrem na jih, cca 100 m, poté odbočte doprava nahoru, na křižovatce jděte přímo úzkou uličkou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa a vinný sklep. Tel. 777770508, 603758578, e-mail: recepceklaret@gmail.com.
Hotel Golf Garni Hotel Golf Garni - Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 v Mikulově. Ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (2 pokoje pro hendikepované), kapacita až 40 lůžek. Klimatizace, soc. zařízení, TV, Internet, parkoviště, úschovna kol a lyží Mnoho možností: wellness, whirlpool, solná jeskyně, sauna, masáže, lázeńské a rehabilitační služby, spinning, fitness, pilates, overball, bodyform, powerjóga, squash, tenis, stolní tenis, sálová kopaná, fitness, volejbal, nohejbal, bowling, vyhlídkové lety balonem, cykloturistika, nordic walking, jízda na koních, na čtyřkolkách nebo vojenským vozidlem, koupání. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), hotel je po 30 m na pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep. Tel.: 734792591, 539029 600, e-mail: info@hotelgolfgarni.cz.
Hotel Drnholec Hotel Drnholec - Anglický hotel na jihu Moravy. Dovolujeme si vás přivítat v našem hotelu, který byl rekonstruován. Nabízíme Vám ubytování, restauraci s výbornou českou i zahraniční kuchyní. Čas můžete trávit v anglickém baru s otevřeným krbem (whisky, koňaky, doutníky...). 50 m do vinného sklípku s Wi-Fi, prezentační technika. Parkování je v areálu. Přijímáme běžné platební karty. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 725555580, e-mail: booking@hoteldrnholec.cz.
Hotel Beatrice Hotel Beatrice - Prušánky-Nechory, první pasivní hotel v ČR. 25 komfortně vybavených pokojů, kapacita až 75 lůžek, konferenční sál, koncerty, vernisáže, bezbariérový přístup, WiFi, parkoviště, bazén, jízdní kola, krásné výlety. Přístup: dálnice Brno-Bratislava, odbočte na Velké Bílovice, pak doprava na Prušánky, tam doleva přes mostek, za mostkem doprava, po 200 m doleva nahoru směrem na Nechory; z Hodonína jeďte směrem na Prušánky, projeďte obcí, v levotočivé dolní zatáčce odbočte doprava a pak pokračujte do Nechor. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep, vinařský dvůr a vinařství. Tel.: 605276362, e-mail: jana@ujenoura.cz.
Hotel Akademie Hotel Akademie - seminární hotel, ***, Slovácko, ideální pro kongresovou a pobytovou turistiku, firemní akce, konference, školení, semináře, prezentace výrobků a služeb, rodinné oslavy, promoce, svatební hostiny, 51 pokojů (44x2, 6 apartmá, 1 bezbariérový pokoj, možnost přistýlky, toaleta, sprchový kout, apartmá s vanou, TV satelit, telefon, budík, lednice, fén, dětská postýlka), restaurace (85 míst), bar, letní terasa, 5 seminárních sálů (klimatizace), VIP salonek, PC učebna, sklepní vinárna, relaxace (fitness, sport), bazén, parkoviště, WiFi, pes či kočka vítáni, kartový systém, sauna s bazénkem, infračervená kabina, vířivý bazén, solárium, masáže, aromamasáže... Přístup: seminární Hotel Akademie - Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, sklepní vinárna, Vila Klára - Horní Smokovec - Vysoké Tatry, seminární Hotel Akademie Hrubá Voda - sousedství říčky Bystřice, rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku a seminární Hotel Akademie Naháč - Posázaví. Tel.: 519364111, 727962313, e-mail: info@hotelakademie.cz.
domů - nahoru
© Petr Hejl